Zavrieť

Porady

Ako postupovat pri rekonstrukcii a zatepleni rod. domu zo susedovho pozemku.

Dobry den. Chcel by som sa opytat, ako postupovat v pripade, ak potrebujem suhlas suseda na rekonstrukciu a zateplenie rod. domu zo strany jeho pozemku. Potreboval by som vediet, aku ziadost pripadne povolenie potrebujem k tomuto ukonu + potrebujem vediet ako sa pise ziadost, ktoru mozem potom pripojit k dodatocnemu stavebnemu povoleniu v ramci kompletneho zateplenia rod. domu ( Rod. dom mam uz zatepleny len zo susedovej strany nie ).

Vopred Vam dakujem za vasu radu
S pozdravom Hesko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak prace, ktore chces robit, podliehaju stavebnemu konaniu, prislusny stavebny urad vyzve aj suseda, aby sa k pracam vyjadril. Ja som pred casom taketo povolenie davala susedom, ktori potrebovali aj vstupit na moj pozemok. Susedia sa so mnou najskor dohodli, na stavebnom urade som podpisala suhlas a pokial viem, ziednu pisomnu ziadost nikomu nedavali.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na zateplenie nepotrebujete stavebné povolenie.Sused je povinný vám umožniť vstup na svoj pozemok za účelom údržby a opráv vášho RD.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Pise, ze ide robit aj rekonstrukciu. Ja by som len tak bez dovolenia na susedov pozemok nevstupila.

    Ako postupovat pri rekonstrukcii a zatepleni rod. domu zo susedovho pozemku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.