Zavrieť

Porady

Existuje vôbec RUČNÁ práca na doma?

Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia
PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    adkyy Pozri príspevok
    Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia
    PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla
    Kedysi zvykli ponúkať navliekanie gorálkou a pod veci. Ale na tom sa nedalo zarobiť. U nás práca na doma je šitie topánok. Niekde sú sprostredkovatelia, ktorí pre firmu zabezpečujú napr. prišitie podrážok na topánky. Aj u nás to robí dosť ľudí, aj sa dá na tom zarobiť. Suseda to robieva, vysedáva pri tom dlho do noci a ráno ide do zamestnania. Bolia od toho prsty.

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    To je oblb, lebo je to jednoduchá pyramída - keď zaplatíš poplatky, tak ťa "naučia" zarábať tým, že budeš podávať ďalšie podobné inzeráty... Preto je tých inzerátov tak veľa...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    adkyy Pozri príspevok
    Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia
    PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla
    Počula som o balení hubiek na riad a niektorých operáciach pri výrobe obuvi.

    JankaII je offline (nepripojený) JankaII

    JankaII
    wagner Pozri príspevok
    Kedysi zvykli ponúkať navliekanie gorálkou a pod veci. Ale na tom sa nedalo zarobiť. U nás práca na doma je šitie topánok. Niekde sú sprostredkovatelia, ktorí pre firmu zabezpečujú napr. prišitie podrážok na topánky. Aj u nás to robí dosť ľudí, aj sa dá na tom zarobiť. Suseda to robieva, vysedáva pri tom dlho do noci a ráno ide do zamestnania. Bolia od toho prsty.

    je to drina za pár eur

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    adkyy Pozri príspevok
    Už roky ju hľadám,ale všetko je oblb. Všade pýtajú poplatky,ak zaplatíte-pýtajú ďalšie-nekonečný kolotoč (viď. agentúra Fox). Existuje vôbec normálna slušná agentúra ktorá ponúka prácu bez zbytočných poplatkov a bez ťahania za nos? Skladanie pier,hračiek atď... ? Máte nejaké skúsenosti? Ja mám bohužiaľ len negatívne,nenaletela som ani raz,vždy som si danú firmu preverila na nete,ale vždy som našla len negatívne hodnotenia
    PS: neviem či nezakladám duplicitu,ale podobnú tému som nenašla
    sa da najst RUCNA praca ale nechcel som urazit
    Naposledy upravil vulxy : 03.09.10 at 15:49

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    vulxy Pozri príspevok
    pokial vyzeras k svetu a nemas zabrany tak sa da najst RUCNA praca ale nechcel som urazit len som taky vyzualny typ a to ma hned napadlo

    Myslím si, že tu nepatrí ani takáto vizuálna predstava...

    JankaII je offline (nepripojený) JankaII

    JankaII
    a taká dobrá téma by to mohla byť pre viaceré ženy,čo zoháňajú niečo na privyrobenie

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Súhlasím, mohla tu byť celkom dobrá debata, keby sa vizuálne nesprznila.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ondrejvla Pozri príspevok
    Súhlasím, mohla tu byť celkom dobrá debata, keby sa vizuálne nesprznila.
    som sa vymazal,ani nahodou nechcem rusit dobru debatu...a budem ju sledovat so zaujmom ,kedy sa i objavia ponuky typu ...moja znama zarabal 1500€ mesacne skladanim pier, sptam sa na tel.cislo a poslem ti do ss ...
    Naposledy upravil vulxy : 03.09.10 at 16:04

    JankaII je offline (nepripojený) JankaII

    JankaII
    no začal si celkom dobre...len ten koniec ...však aj my vieme že na tom sa nedá zbohatnúť...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    vulxy Pozri príspevok
    som sa vymazal,ani nahodou nechcem rusit dobru debatu...a budem ju sledovat so zaujmom ,kedy sa i objavia ponuky typu ...moja znama zarabal 1500€ mesacne skladanim pier, sptam sa na tel.cislo a poslem ti do ss ...

    Tu verejne nepošepkáš, lebo ide o čiernotu a či čo?

    adkyy je offline (nepripojený) adkyy

    adkyy
    Vulxy- Ved sranda musi byt Nehladala som tu pracu pre seba,ale pre mamku- takze naozaj len rucna praca v podobe toho skladania pier,hraciek atd.... Posles mi cislo do SS na tu pracu?
    vulxy poslala by si mi ho to cisielko potrebujem ho ties pre mamu ak by si mohla na tel esemeskou alebo na email moj email je jozefdani1@centrum.sk ak sa nebude dat mi to poslat tak chcem poziadat aj adkyy ci bi to cislo nedala moje cislo je 0949791885 vopred dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.