Zavrieť

Porady

hlucny asocialny sused prosim poradte

zdravim,

mame velky problem,byvame v bytovke v prenajatom byte.nadnami byva zopar asocialov ktori piju,fetuju a neviem co vsetko dalsie.problem s nimi je ten ze kazdu boziu noc vrieskaju a neda sa spat nakolko ich je samozrejme pocut cez to jedno podlazie.

par krat som tam bol nanich nakricat,vzdy to pomohlo na den dva a potom to zacalo nanovo...

skusal som par krat zavolat aj policiu,nakolko sa jedna o porusenie nocneho kludu (hluk sa u nich zacina vzdy popolnoci a trva tak do 4tej rana) ale oni sa len previezli okolo domu v aute a nic viac sa nedialo...


chcel by som vediet ci sa da nejako takehoto suseda zbavit,viem ze byt nema v osobnom vlastnictve,demoluje cudzi majetok,nakolko v tom byte byva veci pocet osob,osobne by som ich tipol na nejakych homelesakov pozbieranych z ulice,ktori neplatia nic ine len najomne a vodu a hlavne den co den vrieskaju na plne pluca celu noc...

vela krat nas vytopili,museli sme kvoli tomu prerabat strop v kupelni aj v kuchyni,pretoze to zacalo hnit,stena z vonkajsej chodby je cela flakata z toho aka bola premocena a to nehovorim o tom v akom stave je byt v ktorom oni byvaju,raz som tam len nazrel a skoro ma naplo.


viete mi nejako poradi prosim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    ...byvame v bytovke v prenajatom byte.nadnami byva zopar asocialov ktori piju,fetuju a neviem co vsetko ....

    ZMEŇTE NÁJOM
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Zmeniť podnájom bude asi najjednoduchšie, omnoho komplikovanejšie to majú majitelia bytov okolo, lebo predať alebo vymeniť takýto byt s "úžasnými susedmi" nie je žiadna sranda...
    To je hotové vecné bremeno...

    day je offline (nepripojený) day

    day
    len to nerieste ako v devinskej,
    napiste ake vyhody ma ten podnajom, v pripade, ze to je len cena, tak uz viete preco a riesenia su dve, bud sa odstahujete a zaplatite niekde viac alebo zostanete.

    ... skutocne Vas probkem mi pride malicherny oproti ludom ktori su vlastnici a nemozu, len tak sa zbalit a odist

    ... prijemne a rychle stahovanie

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Požiadať majiteľa bytu o zníženie nájomného a on to už potom vyrieši za vás!

    A možno teraz by mali obyvatelia bytovky nejakú nádej, vzhľadom na posledné udalosti. O rok-dva budú už mať plné stoly takýchto sťažností tak ako aj doteraz, prestane to byť zaujímavé a nič sa nebude riešiť.
    ak myslite tu nedavnu udalost tak ja nemam zbytocnych 50 rokov ktore by som si odsedel zato zeby som ho zastrelil aj s jeho kamaratmi ktori tam robia hluk...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Kedže naše zákony na takéto individuá nemyslia,zostáva vám len vziať poriadok do vlastných rúk.Nabudúce keď budete hlásiť policajtom tak vždy ich upozornite ,že sú tam drogy a permenentne ich buzerujte (policajtov).Napíšte aj písomné sťažnosti vždy keď sa niečo udeje natočte si policajtov ,ako nezasiahnu ,následne sa písomne sťažujte na policajtov a pod.
    Naposledy upravil 220870 : 04.09.10 at 15:16

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    Vyhotoviť audiozáznam a poslať na políciu a do médií, + zdokumentovať priebeh riešenia zo strany polície.

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Radím ti spojiť sa s ostatnými bývajúcimi a napísať majiteľovi bytu ( je to pravdepodobne mesto) sťažnosť, kde uvediete porušovanie dobrých mravov, ničenie spoločného majetku, nesprispôsobilosť, droga a pod. Mesto ba sa malo po tej hroznej udalosti spamätať a niečo robiť s takýmito nájomníkmi.
    Na policajtov napíš sťažnosť na mesto, veď sú platení z našich daní (mestu) a je ich povinnosť sťažnosti riešiť. Dobré by bolo v sťažnosti uviesť aj dátum, kedy ste narušenie nočného pokoja nahlásili.
    dakujem ale vsetky tieto temy som cital pred zalozenim tejto,no v ziadnej som sa nedopatral k rade na prolem podobny mojmu...

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    V záujme zachovania si vlastného zdravia zmeniť nájom, šťastie, že byt nie je váš majetok, jeho cena je nízka. Alebo nižšie nájomné - ale za to zdravie to nestojí.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    zamestnankyna Pozri príspevok
    Myslím že v Devínskej novej Vsi niečo také riešili.
    A myslím,že aj vyriešili.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    marc_ecko Pozri príspevok
    dakujem ale vsetky tieto temy som cital pred zalozenim tejto,no v ziadnej som sa nedopatral k rade na prolem podobny mojmu...
    Také riešenie,ktoré by to vyriešilo,existuje len jedno,ale nikto s ním nesúhlasí.Viď posledné udalosti.Keby existovalo ešte aspoň jedno účinné,nebolo by toľko sťažností.
    Naposledy upravil marleau : 05.09.10 at 10:45

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    Myslím že v Devínskej novej Vsi niečo také riešili.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.