Zavrieť

Porady

co teraz z azboxom

mal som az box na prijem sat signalu.......pojde mi na tom stroji slov link pripadne nejake ine karty,,,,,viete poradit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak ma aj CI, tak bez problemov tam pojde akakolvek karta v zavislosti od CAM
    Ak nema CI, ale len citacku, tak skus mrknut na
    http://www.ab-forum.info/viewforum.php?f=61 a pokukaj podla typu pristroja ci sa niekde nenajde FW na ktorom idu ICE karty.
    CSlink ponuka este CW karty, takze tie by mali ist aj na starsom firmware, ale treba overit
    Naposledy upravil Fero11 : 05.09.10 at 16:11

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslis skylink ???
    Kedze sa o sat. techniku zaujmam, ale nie o prijimace takehoto typu (viac menej ma nezaujmaju ani ICE karty), tak ti viem poradit, len teoreticky.
    Od kedy presiel rumunsky operator RCS (digi tv) na kodovaci system N3 a N4, tak ludia hufne prechadzaju k providerovy skylink prip. cslink.
    Na tvojom mieste by som sa spytal znamych ci nahodou nemaju rovnaky prijimac ako ty a ci v nom nemaju nahodou aj skylink ICE kartu. Alebo ci nemaju nahodou (iny prijimac) skylink ICE kartu.
    Ak maju prijimac aj kartu a ide im to, tak to pojde aj tebe. Ak maju len kartu, tak si pozicaj a skus ju vo svojom prijimaci. Ak ti nepojde, tak si precitaj toto vlakno pise sa, ze na firmware s 2008 to niekomu ide, firmware najdes tu obycajne sa FW do prijimaca flashuje cez loader krizenym (null modem) kablom ktorym prepojis prijimac s pocitacom.
    Pri najhorsom sa mozes na ab-forum aj zaregistrovat a opytat sa tam.
    Nieco o tvojom boxe najdes napr. aj tu

    tvr25 je offline (nepripojený) tvr25

    tvr25
    AZ box este dobre posluzi, nakolko CS link garantuje, ze pojde na cryptoworkse este aspon 5 rokov... Cize posluzi ti prijimac...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    co ??
    To mas odkial ??
    cryptoworks kupil Irdeto od philipsu a budu drzat pre neho podporu do konca roku 2012. Ako vieme tak skylink karty tie starsie s bios 3 ver. su uz davno hacknute, takze je velky predpoklad, ze po roku 2012 bude komplet hacknuty cryptoworks.
    Samozrejme, ze cw moze fungovat dalej, ale potom by to bolo asi podobne ako s digi, ludia by neplatili a pozerali by dalej a cslinku by ubyvali platiaci klienti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.