Zavrieť

Porady

Uvolnenie miesta na pevnom disku

Dobrý ,potrebujem uvolniť miesto na disku , nakoľko ho už mám veľmi málo. Čo môžem vymazať? napr. C/Windovs/temp - všetky súbory?
C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp tiež všetky súbory?
Mám vymazať aj staré body obnovenia ? Dočítala som sa v niektorých radách , že sa môžu vymazať aj staré zálohy Windovsu programom Windows Update Remover. Staré zálohy mi zaberajú až 6 GB miesta na disku. Ďakujem vopred za všetky rady. Používam aj CCleaner , ale ten mi toho veľa neuvolnil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    IVEB Pozri príspevok
    Dobrý ,potrebujem uvolniť miesto na disku , nakoľko ho už mám veľmi málo. Čo môžem vymazať? napr. C/Windovs/temp - všetky súbory?
    C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp tiež všetky súbory?
    Mám vymazať aj staré body obnovenia ? Dočítala som sa v niektorých radách , že sa môžu vymazať aj staré zálohy Windovsu programom Windows Update Remover. Staré zálohy mi zaberajú až 6 GB miesta na disku. Ďakujem vopred za všetky rady. Používam aj CCleaner , ale ten mi toho veľa neuvolnil.
    ... okrem bodov obnovenia by ti CCleaner mal vymazať všetko - pozri sa do jeho nastavení - najmä rozšírené nastavenia .

    C/Windovs/temp - možno vymazať
    C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp - možno vymazať
    Body obnovenia - ponechať posledné 1-2 (ak máš stabilný systém)
    Aktualizácie Windows - možno vymazať (prípadne predtým vypáliť na DVD)

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nový disk na ktorý sa toho zmestí viac.S takýmto problémom som sa trápil aj ja niečo som vymazal aby som mohol niečo napratať a tak dookola .Niečo vymažete a za týždeň dva máte ten istý problém.

    Uvolnenie miesta na pevnom disku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.