Zavrieť

Porady

problém s ríbezlami

ahojte vsetci, potrebovcal by som poradit mam problem s rybezlami v lete som kupil nove kricky, krasne rastli vsetko v poriadku a teraz sledujem ze listy sa zacali ako keby vädnut, prestali rast aj som ich striekal a nic nepomaha. Nevie mi niekto poradit cim to postriekat aby boli zasa ako nove?
Naposledy upravil Dav : 06.09.10 at 04:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vieš, blíži sa jeseň a zima...listy pomaly opadávajú
    Počkaj do jari, narašia nové

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    qucko Pozri príspevok
    ahojte vsetci, potrebovcal by som poradit mam problem s rybezlami v lete som kupil nove kricky, krasne rastli vsetko v poriadku a teraz sledujem ze listy sa zacali ako keby vädnut, prestali rast aj som ich striekal a nic nepomaha. Nevie mi niekto poradit cim to postriekat aby boli zasa ako nove?
    myslim ze Arizona ma pravdu-leto je nenavratne prec-rapidne sa ochladilo,takze uz to bude len horsie.na jar sa zoberu-uvidis.

    a s ribezlami mas ozaj trochu problem.v pravopise......

    jasomlaco je offline (nepripojený) jasomlaco

    jasomlaco
    Ahoj.
    Aj ja si myslím že to bude končiacim sa letom. A to si kupoval v lete? Boli v kontajneroch? Alebo ako si to sadil? Najčastejšie sa ríbezle sadia na jeseň, alebo na jar.

    kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

    kamoska1
    Na ribezloch,ozaj opadavaju listy skoršie ako na inych kríkoch.Aj egreše už maju škarede listy.Počkaj do jari a uvidíš,ake vyrašia pekne.Ja už mam tiež polo opadnuté listy na ribezloch.Teraz je čas množenia ribezlov a kolegyna mi doniesla čierne a tiež už su na konarikoch len kde tu list.

    o.peto je offline (nepripojený) o.peto

    muž o.peto
    ak ti listy na ribezliach zacali hnednut od okrajov je to nasledkom nedostatku draslika. Dosledok nespravneho hnojenia.

    o.peto je offline (nepripojený) o.peto

    muž o.peto
    ak to hnojenim nie je suhlasim s predchadzajucimi Maju koniec vegetacneho obdobia. Ci su zdrave poznas podla toho že sa im objavuju nove puky . Plati pri ciernej ribezli

    problém s ríbezlami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.