Zavrieť

Porady

modem a pc

dobry den.chcem vas poprosit o pomoc.mala som modem v oprave a teraz ked som ho pripojila k pc nejde mi net.co treba urobit aby to islo?potrebujem podrobny navod lebo som amater a nevyznam sa v tom.dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak ako bolo spomenute, prepoj patch kablom PC a modem a zadaj do web prehliadaca adresu http://192.168.1.1
    meno pouzivatela: admin
    heslo: adslroot
    Viac info aj tu http://www.glitel.sk/318ri.htm
    mas tam aj navod atd ...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Treba spojiť modem s PC sieťovým káblom ,spustiť inštalačné CD a zadať prihlasovacie údaje na internet meno a heslo.Samozrejme do modemu zapojiť kábel od T-Com.

    janulka307 je offline (nepripojený) janulka307

    janulka307
    volala som do t-comu a tam mi povedali ze cez instalacne cd sa to uz neda lebo uz to raz bolo instalovane.ze si to musim nastavit v pc.lenze ja neviem co a kde nastavit.co teraz?

    Ynot-design je offline (nepripojený) Ynot-design

    Ynot-design
    janulka307 Pozri príspevok
    dobry den.chcem vas poprosit o pomoc.mala som modem v oprave a teraz ked som ho pripojila k pc nejde mi net.co treba urobit aby to islo?potrebujem podrobny navod lebo som amater a nevyznam sa v tom.dakujem pekne.
    Existuje ešte jedna alternatíva. Na modeme Glitel je v zadu maličký kruhový otvor z názvom reset. treba modem zapnúť a zatlačiť to maličké talčítko po dobu dlhšiu ako 5 sekúnd. potk nho vypnuť a znovu zatlačiť na 5 sekúnd. a po resetovaní sa vymažú všetky nastavenia, ktoré ste kedy robili a môžete ho nastaviť opäť ako keď ste ho prvý krát dostali do rúk. Inštalačné cd vložiť do CD mechaniky spustiť program a riuadiť sa inštrukciami. budete potrebovať ak zmluvu kde je meno a heslo ktoré musíte zadať. a musí to fungovať. tým resetovaním Glitelu sa modem nastaví do továrenským výrobných hodnôt, teda bude sa správať ako úplne nový modem. a nie je potrebné nič nastavovať v PC.

    janulka307 je offline (nepripojený) janulka307

    janulka307
    dakujem vsetkym za rady.skusala som vsetko ale nic nepomohlo.nakoniec som odniesla modem aj celu zostavu do opravy tam zistili ze odisla sietova karta.uz je vsetko ok.este raz dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.