Zavrieť

Porady

Dohoda o skončení pracovného pomeru a odstupné

Mám otázku, chceme so zamestnancom rozviazať pracovný pomer dohodou, môžeme mu v zmysle § 76 ods. 1 vyplatiť odstupné, vo výške trojnásobku ak bol teda u nás zamestnaný viac ako 5 rokov, nie je mi to celkom jasné pretože § 76 hovorí iba o výpovedi?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
krasnanova Pozri príspevok
Mám otázku, chceme so zamestnancom rozviazať pracovný pomer dohodou, môžeme mu v zmysle § 76 ods. 1 vyplatiť odstupné, vo výške trojnásobku ak bol teda u nás zamestnaný viac ako 5 rokov, nie je mi to celkom jasné pretože § 76 hovorí iba o výpovedi?
Podstatný je dôvod skončenia pracovného pomeru.
zamestnanec je poberateľ starobneho dôchodku, a uz si neplni povinnosti, tak ako by mal ale nechceme to riesiť výpovedou chceme sa dohodnut

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
krasnanova Pozri príspevok
zamestnanec je poberateľ starobneho dôchodku, a uz si neplni povinnosti, tak ako by mal ale nechceme to riesiť výpovedou chceme sa dohodnut
pokial nepôjde o výpoved v zmysle § 63 odst. 1 písm. a alebo b) (rušenie prevádzky, alebo nadbytočnosť) alebo skončenie prac. pomeru dohodou z rovnakých dôvodov, zamestnanec nemá nárok na odstupné. Ak ide o prvý odchod po nároku na SD vyplatíte mu pri skončení prac. pomeru odchodné.

Dohoda o skončení pracovného pomeru a odstupné

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.