Zavrieť

Porady

Koncesionárne poplatky

Dobrý deň,
potreboval by som poradiť, kúpil som starý dom ktorí rekonštruujem, ale nieje tam možné ešte bývať je to tzv, stavenisko, ale odoberám tam elektriku, musím teda ísť a zahlásiť sa na pošte o tieto koncesionárne poplatky? 18. septembra bude referendum o ich zrušení tak neviem čo mám teraz robiť. Dom nebudem kolaudovať, jeden pán mi už radil že až po kolaudácii. Ešte maličkosť, bývam u rodičov, ktorí tie poplatky platia.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    myslím že ak odoberáš el. energiu, tak musíš aj platiť.
    https://www.rtvs.sk/rtvs/?__id=mmFHl...9%2C8710698264

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Immo9 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    potreboval by som poradiť, kúpil som starý dom ktorí rekonštruujem, ale nieje tam možné ešte bývať je to tzv, stavenisko, ale odoberám tam elektriku, musím teda ísť a zahlásiť sa na pošte o tieto koncesionárne poplatky? 18. septembra bude referendum o ich zrušení tak neviem čo mám teraz robiť. Dom nebudem kolaudovať, jeden pán mi už radil že až po kolaudácii. Ešte maličkosť, bývam u rodičov, ktorí tie poplatky platia.
    Ďakujem.
    Každopádne sa zúčastni referenda...

    Koncesionárne poplatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.