Zavrieť

Porady

Jednoduché účtovníctvo

Zdravím,
potrebujem poradiť aký soft zvoliť pre jednoduché účtovníctvo.
Našiel som veľa programov no nechcem ich všetky inštalovať a skúmať.
Potrebujem soft pokial možno jednoduchý, bez mzdovej agendy.
Viete mi poradiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Potrebujes poradit aky soft a nechce sa Ti kazdy skumat, ale z vlastnej skusenosti Ti odporucim stiahnut si par DEMOverzii, pretoze tym skumanim zistis, ktory prave Tebe a Tvojmu podnikaniu bude vyhovovat.Kazdy z nas, ktory s niektorym pracujeme uz dlhsie a zvykli sme si na neho Ti povieme, ze prave ten co pouzivame my, je najlepsi a to nie je tak celkom pravda, takze skumaniu sa i tak nevyhnes.To je moja rada i ked sa Ti asi nebude pacit.

    Berny je offline (nepripojený) Berny

    Berny
    S tým nemôžem nesúhlasiť, na tom niečo je.
    Aspom orientačne mi môžete doporučiť najviac používané ?
    Nerád by som skúšať všetko, už len s ohľadom na registre, kt. by som nerad zaprasil. Mam novu čistu inštaláciu OS a stabilné programy. Snažím sa vyhnúť inštalácii akýchkoľvek programov len na skúšku.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Berny Pozri príspevok
    S tým nemôžem nesúhlasiť, na tom niečo je.
    Aspom orientačne mi môžete doporučiť najviac používané ?
    Nerád by som skúšať všetko, už len s ohľadom na registre, kt. by som nerad zaprasil. Mam novu čistu inštaláciu OS a stabilné programy. Snažím sa vyhnúť inštalácii akýchkoľvek programov len na skúšku.
    Ja pracujem v ALFE , nemenila by som tento program .A už sme pritom , ako písala moja predchodkyňa.
    Stránka www.kros.sk

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... asi by bolo najvhodnejšie, ak by si nám napísal odkiaľ si ... pretože mať takýto softvér na diaľku je niekedy dosť komplikované ... aj keď výnimky určite existujú.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Berny Pozri príspevok
    Zdravím,
    potrebujem poradiť aký soft zvoliť pre jednoduché účtovníctvo.
    Našiel som veľa programov no nechcem ich všetky inštalovať a skúmať.
    Potrebujem soft pokial možno jednoduchý, bez mzdovej agendy.
    Viete mi poradiť ?


    Oberon, www.exalogic.sk

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Zita5 Pozri príspevok
    Ja pracujem v ALFE , nemenila by som tento program .A už sme pritom , ako písala moja predchodkyňa.
    Stránka www.kros.sk
    Ja Alfa, tpsoft,MRP,POHODA - nakolko som mala klientov, ktory trvali na svojich programoch, osobne kedze najdlhsie robim na TPsoft, tak s tym sa mi robi najlepsie. No a teraz si uz musis poradit sam.

    Mokosvan je offline (nepripojený) Mokosvan

    Mokosvan
    Pytal si sa na ekonomicky softver. Dobre je aj MRP Jednoduche uctovnictvo, nie je drahy, mas neobmedzeny pocet zapisov a mas tam vsetko, co potrebujes. Pozri stranku mrp.

    Cau

    Jednoduché účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.