Zavrieť

Porady

Pisomna vytka zamestnancovi

Dobry den,

potrebujem sa opytat, pretoze som sa dostal do tejto situacie: Bol som poslany na sluzobku do zahranicia, kde niekedy nieje co robit, niekedy ano. Clovek sedi za pocitacom cely den. Vcera som dostal spravu z domova, ze miestny clovek je so mnou velmi nespokojny, nespolupracujem a sedim na internete. Problem je v tom, ze vsetky ulohy, ktore som dostal som splnil vcas a pytal si dalsie. Je pravdou ze som bol na internete a nepracoval, pretoze som uz nemal co robit, vsetko som mal splnene a ziadnu ulohu som uz v ten den nedostal. No a teraz moj zamestnavatel mi hrozi odvolanim zo sluzobky, pisomnou vytkou pripadne vypovedou. Nikto na sluzobke ma nekontaktoval s tym, ze je nespokojny, ze neplnim ulohy a nespolupracujem, cize ziadne ustne napomenutie, ziaden naznak nespokojnosti, ziaden email, proste ako blesk z jasneho neba. Neviem ani kto sa stazoval, na co konkretne, proste nic a akosi sa voci tomu neviem branit. Mam v tejto situacii narok na to, aby som vedel kto sa stazoval, na co konkretne sa stazoval aby som sa vedel uz do takejto situacie nedostat? Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Pisomna vytka zamestnancovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.