Zavrieť

Porady

Depresia + vychadzky

Niektori ste spominali, ze pocas PN na depresiu mate neobmedzeme vychadzky. Ale niektori na tu istu diagnozu maju lekarom povolene vychadzky len 2 hod. rano a 2 hod. poobede. Hladala som, ale neviem najst zakon, ktory stanovuje podmienky. Zakon by mal platit pre vsetkych rovnako.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pupavka11 Pozri príspevok
    Niektori ste spominali, ze pocas PN na depresiu mate neobmedzeme vychadzky. Ale niektori na tu istu diagnozu maju lekarom povolene vychadzky len 2 hod. rano a 2 hod. poobede. Hladala som, ale neviem najst zakon, ktory stanovuje podmienky. Zakon by mal platit pre vsetkych rovnako.
    Čas vychádzok stanovuje ošetrujúci lekár - po posúdení zdravotného stavu pacienta. Žiadny zákon nehladaj.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    pupavka11 Pozri príspevok
    Psychiatricka napisala doporucenie na neobmedzene vychadzky pre doktorku, ktora mi mala vypisat listok na PN. Ale tato doktorka mi povedala, ze by mi rada napisala neobmedzene vychadzky, lebo si mysli, ze pri mojom zdravotnom stave a doporuceni psychiatricky, by som ich potrebovala, ale ze to nie je v jej kompetencii. Psychiatricka tak isto. Kto o tom moze rozhodnut?
    Potom musíš počkať na najbližšiu komisiu - za účasti posudkového lekára SP.

    pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

    pupavka11
    veronikasad Pozri príspevok
    Čas vychádzok stanovuje ošetrujúci lekár - po posúdení zdravotného stavu pacienta. Žiadny zákon nehladaj.
    Psychiatricka napisala doporucenie na neobmedzene vychadzky pre doktorku, ktora mi mala vypisat listok na PN. Ale tato doktorka mi povedala, ze by mi rada napisala neobmedzene vychadzky, lebo si mysli, ze pri mojom zdravotnom stave a doporuceni psychiatricky, by som ich potrebovala, ale ze to nie je v jej kompetencii. Psychiatricka tak isto. Kto o tom moze rozhodnut?

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    veronikasad Pozri príspevok
    Potom musíš počkať na najbližšiu komisiu - za účasti posudkového lekára SP.
    nemusíš čakať na komisiu, kontaktuj ho priamo na SP.

    pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

    pupavka11
    feron Pozri príspevok
    nemusíš čakať na komisiu, kontaktuj ho priamo na SP.
    Mam ist na SP a vyhladat posudkoveho lekara a dohodnut si s nim vychadzky? On mi moze na doporucenie psychiatricky uznat vychadzky bez obmedzenia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.