Zavrieť

Porady

Topánky malých veľkostí

Dobry den,
viete mi poradit, kde by som vedela kupit topanky / lodicky velkosti 33, 34 pripadne 35 v Bratislave, pripadne v okoli ? Takmer vsade zacinaju od 36 ...

Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    kzelena Pozri príspevok
    Dobry den,
    viete mi poradit, kde by som vedela kupit topanky / lodicky velkosti 33, 34 pripadne 35 v Bratislave, pripadne v okoli ? Takmer vsade zacinaju od 36 ...

    Dakujem pekne
    V Bratislave neviem, ale ja kupujem topánky č. 35 napr. aj v Deichmane.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    ja mám opačný problém,žijem na veľkej nohe a kúpim topánky jedine v špeciálnom obchode v BA, ale tam majú len nadmerné veľkosti
    Ahojte baby,robím menšiu anketu pre dámy,ktoré nosia malé čísla topánok...Mala by som otázku:bol by záujem,ak by sa takýto e-schop s malými topánkami otvoril????? Rozmýšlam vo veľmi malých číslach dámskych topánok, 33,34,35.Mala som takýto istý problém,preto presne viem aké môžete byť bezradné... ,ale ak by ste ma v tom podporili,mám riešenie, mám výrobcu na malé topánočky.. Vedela by som to aj tu rozbehnúť. Prosím,ak viete dajte mi vedieť

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    kzelena Pozri príspevok
    Dobry den,
    viete mi poradit, kde by som vedela kupit topanky / lodicky velkosti 33, 34 pripadne 35 v Bratislave, pripadne v okoli ? Takmer vsade zacinaju od 36 ...

    Dakujem pekne
    V Bratislave? No, vidíš, vždy chcú len to najväčšie, To tak, nejaké lodičky... člny, nech každý čumí, aj čumil.

    Topánky malých veľkostí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.