Zavrieť

Porady

HP deskjet F370

Potrebujem radu...Moja tlaciaren HP deskjet F370 ktoru mam asi 3 roky sa zblaznila. hocico ked dam tlacit alebo skenovat vytalci mi naprv 2 prazdne papiere, potom to vytlaci, potom natiahne dalsi papier ktory skrči a posledny papier sa zasekne v tlaciarni...uz som ju aj preinstalovala a robi to stale..nemate niekto podobnu skusenost a postup riesenia?.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //uz som ju aj preinstalovala a
    Predtým je treba odinštalovať a skontrolovať či neostali na disku nejaké súbory. Ak áno vymazať. Tak isto vyčistiť registre a až potom znova inštalovať.
    To je všeobecný "bezpečný postup" reinštalácie.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Vyskúšaj ju pripojiť k inému PC a nainštalovať.Ak bude robiť to isté ,tak sa asi naozaj zbláznila.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    renata999 Pozri príspevok
    Potrebujem radu...Moja tlaciaren HP deskjet F370 ktoru mam asi 3 roky sa zblaznila. hocico ked dam tlacit alebo skenovat vytalci mi naprv 2 prazdne papiere, potom to vytlaci, potom natiahne dalsi papier ktory skrči a posledny papier sa zasekne v tlaciarni...uz som ju aj preinstalovala a robi to stale..nemate niekto podobnu skusenost a postup riesenia?.dakujem
    Mám F 380 ...občas aj mne toto robila .
    Neviem presne , už si veľmi nespomínam , ale zdá sa mi , že vtedy blbla , ak bolo v zásobníku viac papiera ...
    Tiež som preinštaloval , odvtedy je bez problémov ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A na ešte jednu vec sa treba pozrieť - podávač papiera! Pokiaľ si dostatočne technicky zdatná, je potrebné vyčistiť podávací mechanizmus (prítlačné gumové kladky - kolieska a válec) od špiny a usadených nečistôt. Za tri toky sa tam toho dosť nanesie a potom to niekedy robí problémy (skrčenie papiera, zaseknutie), pretože ťah papiera vo vedení nie je rovnomerný a preto sa môže skrížiť. Stačí na to aj obyčajná Alpa (na to vyčistenie gumenných častí).
    robi to aj ked nainstalovana na inom PC.takze asi uz skoncila...skoda..ale dakujem za radu...

    talkymato je offline (nepripojený) talkymato

    talkymato
    renata999 Pozri príspevok
    robi to aj ked nainstalovana na inom PC.takze asi uz skoncila...skoda..ale dakujem za radu...
    odporucam kupit EPSON SX-115 v nemenovanom retazci je v akcii za 38,99 a este dostanes 38 bodov na Clubcard Mimo ineho vyhoda oddelenych cartridge (netreba vyhodit napoly nevyuzitu farebnu kazetu, ale staci dokupit tu ktora dosla) Jedina nevyhoda - ak spotrebujes lubovolnu z farieb(black-cyan-magenta-yellow), tlaciaren nevytlaci nic kym ju nevymenis. Ale za 4 roky na modeli DX-4000 ziadna zavada a pofrci dalsich 5 a ked chces usetrit este viac tak naplne od alternativneho vyrobcu su o polovicu lacnejsie ako Epson

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.