Zavrieť

Porady

Problem so Skypom

Dobry den,mam problem so Skypom.Uz som ho aj preinstalovala aj nanovo nainstalovala a ked volam mame tak oni ma pocuju len ja ich nie.Kde moze byt problem?Nam repraky aj mikrofon funguje,ja uz fakt neviem.Zeby im odisiel mikrofon?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Nepišeš či používaš vstavene repro v PC/NB, alebo externe repro, alebo mikrofon so sluchatkami..??

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    Skus zavolat na ECHO123 a zistis ci mas vsetko nastavene v poriadku ale asi ano a problem bude na druhej strane tak az u nich budes tak sprav tento test aj na ich PC alebo nech ho spravia oni snad to doma zvladnu ak im mikrofon uz fungoval zrejme ho len treba navolit ako predvolene zariadenie popripade pridat na hlasitosti pri win XP sa mi to stavalo
    Naposledy upravil maurer2 : 16.09.10 at 16:12 Dôvod: doplnenie

    ondrejkovci je offline (nepripojený) ondrejkovci

    ondrejkovci
    Ja mam sluchatka s mikrofonom a mam vsetko ok predtym som nepocula zeby zvonilo no dnes mi zo tutalo a vobec som ich nepocula.Ja tomu fakt nechapem v com je problem.Brat im pridal na hlasitosti mikrofonu ale aj tak nic.Diky za rady

    talkymato je offline (nepripojený) talkymato

    talkymato
    ondrejkovci Pozri príspevok
    Dobry den,mam problem so Skypom.Uz som ho aj preinstalovala aj nanovo nainstalovala a ked volam mame tak oni ma pocuju len ja ich nie.Kde moze byt problem?Nam repraky aj mikrofon funguje,ja uz fakt neviem.Zeby im odisiel mikrofon?
    S najvacsou pravdepodobnostou je vypnuty na strane znamych. Moze byt vypnuty vypinacom mikrofonu alebo v ovladaci zvukovej karty (jednoducho sa klikne na ikonku reproduktora vpravo dole pri hodinach a otvori sa ovladaci panel zvukovej karty)

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Nemozu byt problemy v mikrofone? My mame mikrofon zabudovany v pocitaci, ale nasi priatelia, ktori maju separatny mikrofon, mavaju tiez tazkosti a musia stale nieco preinstalovavat,aby sme sa poculi.

    talkymato je offline (nepripojený) talkymato

    talkymato
    durisovad Pozri príspevok
    Nemozu byt problemy v mikrofone? My mame mikrofon zabudovany v pocitaci, ale nasi priatelia, ktori maju separatny mikrofon, mavaju tiez tazkosti a musia stale nieco preinstalovavat,aby sme sa poculi.
    zvukova karta to nacitava tou istou cestou a je jedno ci je zabudovany alebo pripojeny cez konektor. vo vysledku stale dorazi signal na to iste miesto

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    No ved ja neopunujem, nie som na taketo veci odbornik, len ma to napadlo v suvislosti s tym, ze nasi znami maju tiez take problemy.

    talkymato je offline (nepripojený) talkymato

    talkymato
    durisovad Pozri príspevok
    No ved ja neopunujem, nie som na taketo veci odbornik, len ma to napadlo v suvislosti s tym, ze nasi znami maju tiez take problemy.
    pohoda. iba som chcel odstranit pochybnosti. Som servisny technik tak par diagnostik uz mam za sebou Najcastejsie problem vznikne medzi klavesnicou a stolickou aj ked Windows je tiez nevyspytatelny echo123 je testovacie konto a tam ked clovek zavola tak si sam zodpovie dost vela otazok sam. Ked to odmieta pocuvat tak odporucam zavolat svojmu technikovi, ktory sa stara o PC/NB. Vela zdaru

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Problemy, ktore vznikaju medzi klavesnicou a stolickou mavam obcas aj ja, ale systemom pokus-omyl-uspech sa mi ich povacsine dari prekonat.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    .. hihihi - ja tiež mávam problém medzi klávesnicou a stolicou ... p. Durisovad a tiež systémom pokus-omyl-úspech

    talkymato je offline (nepripojený) talkymato

    talkymato
    durisovad Pozri príspevok
    Problemy, ktore vznikaju medzi klavesnicou a stolickou mavam obcas aj ja, ale systemom pokus-omyl-uspech sa mi ich povacsine dari prekonat.
    chvalim

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    hubatá
    ja tiež mávam problém medzi klávesnicou a stolicou
    ... fúúúj, že sa nehanbíš, ty s****š na klávesnicu?
    Ako potom s tým môžeš pracovať?

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Podobny problem som mal aj ja. Klikni pravim mysitkom na hlasitost(ten reproduktor v pravo dolu v systemovej liste) daj otvorit ovladac hlasitosti - Moznosti - odfajkni upresnit nastavenie -tam kde mas upravu hlasitosti pre mikrofon budes mat teraz moznost Upresnit - a tam mas Alternativny mikrofon - tu nesmie byt fajka. Ak ju tam mas je to zdroj tvojho problemu. Treba ju zrusit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.