Zavrieť

Porady

Izolacia do kupelne

Ahojte Poradaci, chcela by som sa Vas popytat - je nutne davat do kupelne v panelaku pod kachlicky nejaku vodnu izolaciu (na podlahu,steny), alebo su kachlicky dostatocnou zabranou? Mozno je este dolezite spomenut, ze planujeme presunut kupelnu do paneloveho "satnika" na chodbe, cize na miesto kde pred tym kupelna nikdy nestala...
Dakujeem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kiara22 je offline (nepripojený) Kiara22

    Kiara22
    A staci to dat na podlahu? Stena pri vani je spolocna so spalnou, ma cca 8cm (ypor?), tam by to nemalo vlhnut, nie?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Cez obklad voda neprejde, ani cez hydrofobnu sparovku. Ale je dobrym zvykom pouzit tekutu izolaciu a mas 100% istotu.

    A uz sa to tu uspesne riesilo, vid http://www.porada.sk/t143201-obklad-sprcha.html

    Kiara22 je offline (nepripojený) Kiara22

    Kiara22
    Hej, pozerala som tu rozne temy ohladom tohoto, no nebola som si ista, ci je to nutne (cize voda moze presakovat aj pri klasickom castom ofrkavani stien a podlahy) alebo je to len "preistotu" (a dava sa to hlavne kvoli kupelnovym katastrofam, ked sa pokazi pracka a pod.)...Dakujem!

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    TomasHC Pozri príspevok
    Cez obklad voda neprejde, ani cez hydrofobnu sparovku. Ale je dobrym zvykom pouzit tekutu izolaciu a mas 100% istotu.

    A uz sa to tu uspesne riesilo, vid http://www.porada.sk/t143201-obklad-sprcha.html
    Súhlasím a mal by to už byť štandard. Žiadna škárovačka nie je vodotesná!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.