Zavrieť

Porady

Nakupujete niekto u dodávateľa WesTech?

Je tu nejaký podnikateľ, či živnostník, kto nakupuje wo WesTech? Potreboval by som tam kúpiť pár vecičiek (do 30-40 EUR), ktoré majú len tam. Ako fyzická osoba tam nemôžem nakupovať a môj nakupovací "agent" skončil.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    srska Pozri príspevok
    Ja nakupujem vo Westechu cca 3 roky aj cez pult aj cez web. Bez problémov.
    Díky za reakciu, ale už som sa dohodol s dolfortom.

    Len sa chcem spýtať - ty tam nakupuješ ako fyzická osoba, alebo ako podnikateľ? Lebo pokiaľ viem, WesTech nemá maloobchodný predaj - teda bežný občan tam nemôže nakúpiť...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    srska Pozri príspevok
    Na živnostenský list, samozrejme po registrácii cez web WesTechu
    OK, zatiaľ dík. AK by som ešte niečo potreboval, tak viem, na koho sa obrátiť.

    unidat je offline (nepripojený) unidat

    unidat
    Ja tiež, bez problémov. Po registrácii. Menší problém môže nastať akurát s dodacími lehotami, pretože doteraz mal Westech sklady aj v pobočkách, momentálne ich ruší. Takže napr. v BB budem mať tovar ( vrátana napr. myší) na druhý deň po objednávke.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    unidat Pozri príspevok
    Ja tiež, bez problémov. Po registrácii. Menší problém môže nastať akurát s dodacími lehotami, pretože doteraz mal Westech sklady aj v pobočkách, momentálne ich ruší. Takže napr. v BB budem mať tovar ( vrátana napr. myší) na druhý deň po objednávke.
    To isto? Tak to budú u nich ľudia kupovať ešte menej. Keď nebude sklad na pobočke, tak načo im je pobočka v BB? Aby tam dvaja chalani sedeli a čo budú robiť? To môžu rovno doma sedieť a z domu vybavovať objednávky.
    Veľa vecí sú už aj tak rovnaké ceny v sklade aj v maloobchode. Ešte tak väčšie veci sa oplatia. Plus ak človek berie väčšie množstvá čohokoľvek. Celý tento biznis so železom ide do sračiek. Za chvíľu budú balíky chodiť len rovno z Nemecka a Holandska.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    dolfort Pozri príspevok
    Celý tento biznis so železom ide do sračiek. Za chvíľu budú balíky chodiť len rovno z Nemecka a Holandska.
    Plne suhlasim, v malom sa na zeleze neda nic zarobit. Pokial nedodavas strane a vlade.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    je to asi aj tým, že Westech je napr. v BA v nájme ale eD system SK je v svojich priestoroch v tej istej lokalite

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.