Zavrieť

Porady

recepty dojciacej maminy

ahojte poradaci,chcela by som vas poprosit o nejake receptiky,ktore ste pouzivali,ked ste dojcili.Co som si pozerala na internete je zakazanych potravin dost,takze pomaly neviem ani co jest nieto co varit.za kazdu radu alebo recept dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    no určite nie exotické ovocie/citrón, pomaranč../, a káva, všetko čo "nadúva", to som odporučila mojej dcére, pri mojich deťoch sa snáď mohlo všetko, mám známeho lekára/ pediater/, ktorýˇ"kŕmil" svoje deti takisto ako ja, a keď som sa spýtala, že prečo teraz nemožno to alebo ono povedal, že výskumom sa zisťuje že niečo je škodlivé pre dieťa, môže mať alergie, tak preto.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    zdenka131, Mária27, Danielle369, Anja111, lenkak
    5

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som na radu lekárky obmedzila iba citrusové ovocie.Inak som jedla všetko,čo inokedy,možno viac polievok.(to bolo zas doporučenie babičiek )

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    nemala som žiadne recepty,
    len som podľa veku synčeka určité jedlá obmedzovala.
    Koľko má tvoje dieťatko?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ja som musela obmedzovať viac, syn mal problémy s enzýmami, ešte stále to nie je ok, ale už je to oveľa lepšie .

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Neodporúčajú sa citrusové plody, jahody, káva, cola, nemali by sa piť vo veľkom množstve sýtené minerálky, a potraviny ktoré nadúvajú.

    recepty dojciacej maminy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.