Zavrieť

Porady

Diakritika

caute mam stranku robenu v redakcnom systeme DEV.Diakritika je 1250, avsak pri ridavani clanku mi to strajkuje, vyskusal som vsetko mozne robi to i nadalej, poradi mi niekto?Menia sa pismenka z,l,s..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Nepoznám ten Dev, ale môže to byť viacero dôvodov....

    v akom charsete je nastavený php stroj, v akom sa to ukladá do databázy a tiež v akom kódovaní máš uložené php scripty...

    no a samozrejme meta tagy, ale tie máš asi nastavené na win-1250

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    alpland
    caute mam stranku robenu v redakcnom systeme DEV.Diakritika je 1250, avsak pri ridavani clanku mi to strajkuje, vyskusal som vsetko mozne robi to i nadalej, poradi mi niekto?Menia sa pismenka z,l,s..
    Môže to robiť aj Googl tool bar :-). Ak ho máš, skús ho odinštalovať. Hovorím na základe vlastnej skúsenosti. Tiež som sa s tým natrápila a až toto pomohlo.

    Tajana je offline (nepripojený) Tajana

    Tajana
    Po pripojení sa k internetu takmer na vsetkých stránkach mám zlú diakritiku. Ziadne "z s mäkcenom" neprecítam, pretoze tam mám také znaky ako 3/4...
    Tiez musím písat bez mäkcenov, lebo príjemca posty ju má potom tiez nezrozumitelnú.
    Nie som velký pocitacový znalec, takze by som poprosila o zrozumitelnú odpoved.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.