Zavrieť

Porady

KOLKO STOJI VEDENIE UCTOVNICTVA

DOBRY DEN. OTVORILA SOM PNS-KU A CHCELA BY SOM VEDIET KOLKO MA VYDE MESACNE UCTOVNIK. DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    http://www.porada.sk/t129182-cup-201...ght=M.Hladk%E1

    Treba si pozrieť aké ceny sa berú zhruba na spracovanie účtovníctva .Chcem len poznamenať , že v novinovom stánku sa určite nebude jednať o účtovníctvo v malom rozsahu , už len s prihliadnutím na veľa titulov a ich remitendy .A pri prekročení obratu DPH- v prípade platiteľa DPH je tej práce ešte viac .Treba počítať s tým, že skladovú evidenciu si máloktorý účtovník zoberie na svoje plecia .

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    petruska000 Pozri príspevok
    DAKUJEM VELMI PEKNE A PROSIM TA NEVIES MI POVEDAT ANI PRIBLIZNU SUMU


    Dalo by sa za 100 €, pokiaľ si pán majiteľ bude robiť sám mzdy (ak bude mať zamestnanca) vrátane poisťovní a DÚ + bude si sám robiť knihu jázd a prehľad spotreby PH (pokiaľ bude používať auto v rámci firmy) + bude si sám viesť evidenciu skladových zásob + bude si sám robiť cesťáky (pokiaľ bude cestovať a robiť si nárok na výdavky) + si bude sám zapisovať údaje do knihy ERP + bude platiteľom DPH + stráženie, koľko má nárok na stravné lístky (k tomu podklad) ....no, ale to ešte závisí aj od konkurencie v Tvojom okolí, koľko presadíš .
    A to ešte je tu kniha faktúr dodávateľských - ak nebudeš robiť len v PC, odberateľských (ak budú + ich vystavenie).....ťažko sa vyjadriť k záverečnej cca sume ...naisto niekoho napadne ešte niečo.
    Naposledy upravil Paula : 20.09.10 at 17:24

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    DAKUJEM VELMI PEKNE A PROSIM TA NEVIES MI POVEDAT ANI PRIBLIZNU SUMU

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    DAKUJEM VELMI PEKNE

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Urcite zalezi aj od regionu, ina ceny by bola v BA a ina v Hornej Dolnej.

    petruska000 je offline (nepripojený) petruska000

    som obycajna baba, rozvedena matka devet rocneho krasneho synceka ...viac petruska000
    dakujem velmi pekne

    KOLKO STOJI VEDENIE UCTOVNICTVA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.