Zavrieť

Porady

Vylúčenie člena Porady II

Moja zvedavosť ma donútila k otázke, z akého dôvodu bola uzatvorená téma :Vylúčenie člena Porady , napriek tomu, že nedostala 3 hlasy o vyriešení.

viď. obrázok

Napadajú ma tri možnosti:
1. Tému uzavrela zadávateľka Petra Nová
2. Tému uzavrel admin Porady
3. Tému uzavrel neznámy moderátor

Súhlasím s nickom Ubka, ktorá v poslednom príspevku napísala užitočnú poznámku.
Citujem:
".....ale bolo by možno dobré, aby sa pri uzatváraní témy moderátor neskrýval za anonymitu a podpísal sa pod zámok a tiež by bolo vhodné , napísať dôvod, prečo sa tá, ktorá téma uzatvára."
skic.jpg  
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Alla, to vysvetlenie je jednoduché. Tému som uzatvorila ja, a to tým, že som označila najlepšiu odpoveď. Téma sa automaticky odfajkla. Ja osobne som ju považovala za vyriešenú , pretože mi admin odpovedal na otázku vylúčenia člena na základe tlačidiel. V tomto smere nič nové, takže nebol dôvod pokračovať v téme. Ja sa stotožňujem s tým názorom, že ak je zodpovedaná otázka, nie je dôvod v nej pokračovať a rozvíjať ďalšie dejové línie. A ako si si mala možnosť všimnúť, začali sa v téme preberať znovu problémy tlačidiel a zatvárania a otvárania tém. Na to však existujú samostatné témy, kde možno vecne o týchto záležitostiach hovoriť. Takže asi tak.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Ešte doplním, skúsim lepšie označiť že téma bola vyriešená podľa zadávateľa otázky.

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
Doplním foto, ak by sa niekomu nezobrazovala uzamknutá téma:
closed.jpg  

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
Tú tému uzatvorila zadávateľka (PetraNová), lebo vybrala najužitočnejšiu odpoveď. ("Doteraz najužitočnejšia odpoveď (zadávateľ + 7 hlasov")

Podľa názvu tejto témy som si nyslela, že je to pokračovanie uzatvorenej témy, ale nie je.
Preto sa vyjadrím k tomu, čo bolo rozoberané v uzatvorenej téme: Automatické vylúčenie po získaní XYZ bodov za "Nevhodné" príspevky by nemalo byť. Je sakra veľký rozdiel, či niekto dostane "Nevhodné" za jeho politickú "orientáciu"; alebo za to, že nemá "väčšinovú" názorovú orientáciu; alebo či dostane "Nevhodné" za to, že niekoho urazil. A tým urazil myslím urážku "hrubého zrna".

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
Aha...súhlasím, ale pre budúcnosť by bolo vhodné pred uzavretím témy doplniť do posledného príspevku poznámku - "tému uzatváram"

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
alla66 Pozri príspevok
Aha...súhlasím, ale pre budúcnosť by bolo vhodné pred uzavretím témy doplniť do posledného príspevku poznámku - "tému uzatváram"
Máš pravdu, mohla som to urobiť.

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
Ďakujem, tému uzatváram

Vylúčenie člena Porady II

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.