Zavrieť

Porady

zateplenie

dobry den chcel by som sa spytat na zateplenie. mam doma firmu ktora mi zatepluje a chcel by som vediet kolko sa caka na fasadu ked vam natiahnu nobasil,ci to moyu davat hned alebo sa musi pockat niektori hovoria az o 2 tyzdnoch a moze nobasil zmoknut ked je natiahnuty na dome a nieje este zasietkovany alebo ho davat cez dazd ked je mokri brizolit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pri takomto vlhkom a upršanom počasí je potrebná technologická prestávka min 10 dní.S tým že zmokne nič nenarobíte ,musí vyschnúť.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    martoon Pozri príspevok
    dobry den chcel by som sa spytat na zateplenie. mam doma firmu ktora mi zatepluje a chcel by som vediet kolko sa caka na fasadu ked vam natiahnu nobasil,ci to moyu davat hned alebo sa musi pockat niektori hovoria az o 2 tyzdnoch a moze nobasil zmoknut ked je natiahnuty na dome a nieje este zasietkovany alebo ho davat cez dazd ked je mokri brizolit
    Mne to dosieťkovali prvou vrstvou piatok a neprší mi na to nakoľko mi dosť prečnieva strecha. Moji murári tvrdia : 1.vrstva lepidla 7dní , 2. vrstva lepidla 4 dni , penetrák 24 hod . Potom sa može nanášať omietka.Ale samozrejme že to radšej natiahnem nech to je na veky.
    Naposledy upravil pivko : 26.09.10 at 15:37

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    220870 Pozri príspevok
    4 dni pri takomto počasí je málo .Cez leto buďjiš.
    Tak že aj druhá 7? a vraj na EPS je doba schnutia kratšia
    Naposledy upravil pivko : 26.09.10 at 19:14

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neviem akokto ale ja urobím jednu vrstvu lepidla a hňeď na to v ten deň drzhú vrstvu.Nejde ani tak o vytvrdnutie a vyschnutie to je viacmenej ukončené do 4 dnoch či prší alebo nie .Viac je zaujímavé vyzretie.Aby sa ukončili chemické procesy a nevznikali na fasáde fľaky .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.