Zavrieť

Porady

Maliar z Trnavy

Mate nejakeho znameho, ktory pracuje naozaj podstivo ? :-)
Potreboval by som takeho maliara na vymalovanie 2izb bytu.
Najlepsie sim skor...
Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Ahoj,

    ja mozem odporucit pana, t.c. 0944 928 316, robil zakazku pre nasu firmu, aj potom sukromne pre mna, mal velmi peknu a cistu pracu.

    dana

    forex1 je offline (nepripojený) forex1

    forex1
    Ahoj, no je to trosku uz neaktualne ale aspon pre druhych mne a mojmu kamosovi maloval byty mlady 30 rocny a je stopercentny a ani nie je drahy.Mam za sebou uz toho dost. Pan Srnansky 0911 160 979.
    Naposledy upravil forex1 : 16.10.14 at 16:53
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    willma hmmm po štyroch rokoch by sa už možno aj premaľovať zišlo A mimochodom, ten pán súhlasil so zverejnením svojho tf.č.?
    Ing. Ľubomír Janoška Ide o údaje, ktoré sám zverejnil, takže súhlas nie je potrebný

    Ale aj tak je to SPAM
    forex1 ze spam no neviem o tom len chcel som pomoct druhym lebo tiez sam som zhanal maliara a mnohi boli motaci. mozno som to prehnal s tym komentarom ako stopercentny atd , ale bol som velmi spokojny , co mi malovali pred tym tak to mali oni ini pristup k praci. A co sa tyka telefonneho cisla tak je mozne ho najst na nete ako verejne tak si nemyslim ze by bol s tym problem.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.