Zavrieť

Porady

Súvislý účtovný cvičný príklad

Ahojte Poraďáci,
nečakane som dostala zákazku na prednášanie účtovníctva (jedna osoba to na poslednú chvíľu odmietla), a tak potrebujem pripraviť v rýchlosti materiály a tiež aj nejaké cvičné príklady. Prosím Vás, poraďte mi, resp. pošlite, resp. hoďte link na nejaké vypracované cvičné príklady z JU a PU, nemusia byť dlhé, ani komplikované, keďže ide iba o kurz trvajúci 1 mesiac. Ďakujem srdečne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Aby ste nepovedali , že len mudrujem tak pripájam napr.
    http://www.siov.sk/ext_dok-cvicna_firma_abs/9885c

    Treba si to pozrieť, či aj neprišlo k zmenám a podobne.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Tu sú nejaké príklady zo súťaže Mladý účtovník 2010, ale ide o podvojné účtovníctvo v programe Kros Omega - možno by sa dalo niečo použiť.

    http://www.kros.sk/14737#materialy

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Že by sme to išli aj odprednášať ?

    Ale teraz vážne , ja som toho názoru , že ak niekto prednáša o účtovníctve (čo považujem za vážnu tému ), tak nemôže mať problém si pripraviť materiál na danú prednášku a ešte ak sa jedná o zákazku .....

    Bez urážky, lebo ma táto otázka prekvapila z toho dôvodu , že máte ísť prednášať, tak predpokladám že ste odborník a pre Vás vypracovať súvislý príklad by nemal byť žiaden problém.

    Gracia RR je offline (nepripojený) Gracia RR

    Gracia RR
    sorry, ale JU a PU sa nevenujem, len okrajovo, prenášam skôr SOFT SKILLS a keby nešlo o dobré obchodné vzťahy (je to aj smiešne zaplatené), tak sa na to doslovne "vykašlem"... Zrejme ste si mysleli, že ide o nejakého študenta, ktorý chce rýchlo prísť k materiálu. Sorry, že som vás obťažovala.

    Súvislý účtovný cvičný príklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.