Zavrieť

Porady

Darček k 15-tke

Ahoj! Dcéra ma dnes poprosila o radu, aký darček má kúpiť kamarátke k 15 - tym narodeninám. Naozaj jej neviem poradiť, čo by to mohlo byť. Má to byť dievčenská oslava a mňa nič nenapadá. Za mojich čias sa takéto oslavy riešili plyšákmi, ale moja dcéra si povedala, že by to malo byť niečo originálne. Prosím, poraďte, oslava je v piatok. Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivus1990 Pozri príspevok
    Ťažko povedať. Niekedy sa za malý peniaz dá darovať niečo, čo naozaj poteší a prekvapí, inokedy aj drahý dar je nevkusný a hodný založenia niekde do skrine. Ale uvažovala som tak asi 15 Eur. Dobrý nápad by naozaj pomohol.

    Nejaký prívesok na mobil.

    Alebo malý USB kľúč, trebárs aj nejakého vtipného tvaru..:

    http://www.gsm-shop.sk/iny-tovar/usb...usb-kluce-4gb/

    http://www.toshibapc.sk/4-GB-USB-klu...a_d123366.aspx

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Lubaba, jacekova, Dana1, terezamaria, Vlastas, lujza.j
    6

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    malo by to byt nieco zaujimave, pripadne vtipne...

    nech si zoženie nejaku krabicu. do nej treba dať tie umele obaly z kindervajíčok (čím viac tým lepšie). do každého vajíčka dať lístok v zmysle (toto nie je správne vajíčko alebo hľadaj ďalej alebo skús znova) až kým oslávenkyňa neotvorí všetky vajíčka. v žiadnom vlastne nič nenájde a potom jej dcéra spoza chrbta vytiahne nejaký darček (nemusí to byť nič drahé, zaujímavý bude ten spôsob hľadania darčeka). môže jej kúpiť nejakú peknú bižutériu napríklad

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    strieborný náramok.. kúpiť sa dá aj od 5 eur a je to pekná spomienka.. si myslím..

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    ewita888 Pozri príspevok
    strieborný náramok.. kúpiť sa dá aj od 5 eur a je to pekná spomienka.. si myslím..
    Výborne, tiež som chcela napísať, že nejakú striebornú ozdôbku, napr, retiazka, náramok, náušničky

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Dnes uz take dievcence nosia gelove nechty a farebne sosovky do oci. V mojich rokoch sme si navzajom kupili cokoladu, mama upiekla dobry kolac, navarila caj alebo otvorila malinovku a hostili sme sa. Teraz su ine moresy aj ine naroky.

    ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

    ivus1990
    Chobot Pozri príspevok
    A aký je cenový limit?
    Ťažko povedať. Niekedy sa za malý peniaz dá darovať niečo, čo naozaj poteší a prekvapí, inokedy aj drahý dar je nevkusný a hodný založenia niekde do skrine. Ale uvažovala som tak asi 15 Eur. Dobrý nápad by naozaj pomohol.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tiež si myslím, že striebrom by sa nič nepokazilo, ale aj tipy čo dal chobot sa mne osobne páčia

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ivus1990 Pozri príspevok
    Ahoj! Dcéra ma dnes poprosila o radu, aký darček má kúpiť kamarátke k 15 - tym narodeninám. Naozaj jej neviem poradiť, čo by to mohlo byť. Má to byť dievčenská oslava a mňa nič nenapadá. Za mojich čias sa takéto oslavy riešili plyšákmi, ale moja dcéra si povedala, že by to malo byť niečo originálne. Prosím, poraďte, oslava je v piatok. Ďakujem!
    A aký je cenový limit?

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    No dcéra by mala vedieť najlepšie čo asi-ved ona pozná kamarátku aká je, čo nosieva a pod. tak podla jej povahy prispôsob aj darček-či už bižutéria alebo odevy....ťažko je jednoznačne povedať to či ono ked nepoznáme oslávenkynu a nič o nej nevieme...

    ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

    ivus1990
    Ďakujem všetkým za rady a tipy. Nakoniec to vyhrala darčeková sada pero s príveskom s vloženými krištálikmi Swarovského. Vraj to malo úspech a aj oslava dopadla dobre. Ešte raz vďaka za Vašu snahu pomôcť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.