Zavrieť

Porady

Ako sa natrvalo odhlasit z porady

Dobry deň ja sa chcem opytat ako sa da natrvalo odhlasit z porady.Proste zrušit svoj učet na porade.Nikde som to nenašla a tak neviem ako na to.Teraz sa pytam len tak čisto teoreticky.Odlasit sa nechcem ale čo ak v buducnosti ano.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    1lucinda1 Pozri príspevok
    Dobry deň ja sa chcem opytat ako sa da natrvalo odhlasit z porady.Proste zrušit svoj učet na porade.Nikde som to nenašla a tak neviem ako na to.Teraz sa pytam len tak čisto teoreticky.Odlasit sa nechcem ale čo ak v buducnosti ano.Ďakujem.
    Raz založeného užívateľa sa v súčasnosti nedá vymazať. Ak niekto nechce viac na poradu prispievať, nemusí, stačí sa odhlásiť a viac sa neprihlasovať.

    Veď každý užívateľ má na porade príspevky, čo by bolo potom s nimi?

    Jedine administrátor dokáže zrušiť užívateľský profil a vymazať hromadne jeho príspevky. Ale robí sa to len výnimočne, vtedy, ak užívateľ hrubo a opakovane porušuje etiketu.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Chobot Pozri príspevok
    Raz založeného užívateľa sa v súčasnosti nedá vymazať. ...
    .. nuž toto ma zaskočilo .. som tu na večné veky
    Tuším musím začať držať "bobríka mlčanlivosti" ... ak si to aj moje vnúčatá raz budú čítať

    1lucinda1 je offline (nepripojený) 1lucinda1

    1lucinda1
    Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    1lucinda1 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka.
    Administrátor má nejaké nástroje na vylúčenie člena či zablokovanie prístupu. Ale z vlastnej vôle sa člen nemôže zrušiť. Môže sa len neprihlasovať na poradu.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Chobot Pozri príspevok
    Administrátor má nejaké nástroje na vylúčenie člena či zablokovanie prístupu. Ale z vlastnej vôle sa člen nemôže zrušiť. Môže sa len neprihlasovať na poradu.
    Ale z vlastnej vole moze naposat taky prispevok, za ktory ho Richard vyluci. Takze si dostala navod, ako sa vymazat.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Skús nadávať tak ako sa moja vnučka naučila prvý deň v škôlke ..... a Riško ťa hneď vylúči. Zoznam nadávok na požiadanie pošlem v ss.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    1lucinda1 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď.Ja som myslela že by sa zrušil iba ten ktory učet a prispevky by ostali ale ono to asi nejde jedno bez druheho.Ešte raz vdaka.
    ..


    ...luca, však si tu dokopy mesiac aj niečo a už sa chceš natrvalo odhlásiť?...si nevedela, do čoho ideš, keď si sa prihlasovala???...
    ..to sme takí nehodní, že už sem nechceš ani kuk??..

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Heni Pozri príspevok
    prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť
    Nové heslo sa musí znova potvrdiť. 2x nevstúpiš do tej istej rieky, resp. 2x nepobeháš po tých istých tlačítkach riešením bude odhlasenie a ignorovanie tejto stránky.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Heni Pozri príspevok
    prípadne si zmeň heslo tak, aby si si zadala náhodne pobehanie prstami po klávesnici a nebudeš sa vedieť už viac prihlásiť
    to nefunguje...,súhlasím skor s Allou- totiž existuje niečo také ako zabudnuté heslo...

    1lucinda1 je offline (nepripojený) 1lucinda1

    1lucinda1
    No ja som sa iba pytala ako sa odhlasit a nieže sa chcem odhlasit.To bolo iba zo zvedavosti lebo som to tu nikde nenašla a na takych podobnych sforach to zvykne byt že sa da učet zrušit,tak preto.Ja som na porade zavisla ako sa zo mna smeju doma,praveže je tu kopec toho čo ma zaujima a ked raz začnem čitat neviem kedy prestat.A ešte sa mi pači aj to že su tu ludia ktory takto nezištne pomožu a poradia v čomkolvek.Ked čitam prispevky a vidim nick tak mam pocit akoby to bola jedna velka rodina a hovorim si toto meno už poznam aj od toho som čitala prispevok.To len na okraj aby ste ma nepochopili zle alebo sa nedobaj niekto neurazil to som nemala v umysle.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    1lucinda1 Pozri príspevok
    No ja som sa iba pytala ako sa odhlasit a nieže sa chcem odhlasit.To bolo iba zo zvedavosti lebo som to tu nikde nenašla a na takych podobnych sforach to zvykne byt že sa da učet zrušit,tak preto.Ja som na porade zavisla ako sa zo mna smeju doma,praveže je tu kopec toho čo ma zaujima a ked raz začnem čitat neviem kedy prestat.A ešte sa mi pači aj to že su tu ludia ktory takto nezištne pomožu a poradia v čomkolvek.Ked čitam prispevky a vidim nick tak mam pocit akoby to bola jedna velka rodina a hovorim si toto meno už poznam aj od toho som čitala prispevok.To len na okraj aby ste ma nepochopili zle alebo sa nedobaj niekto neurazil to som nemala v umysle.
    ..

    ..tak to si ma potešila...a iste aj ostatných, ktorí ti radili...a my ťa radi uvidíme (prečítame) v príspevkoch...krásny deň ti prajem...

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Katy a R Pozri príspevok
    .. nuž toto ma zaskočilo .. som tu na večné veky
    Tuším musím začať držať "bobríka mlčanlivosti" ... ak si to aj moje vnúčatá raz budú čítať
    Zdá sa, že na večné.......môj jeden taký pokus nadobro to zabaliť nevyšiel, vraj to možné nie je, a tak čo už, keď nás tu má admin nadovšetko rád......

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Danila Pozri príspevok
    Zdá sa, že na večné.......môj jeden taký pokus nadobro to zabaliť nevyšiel, vraj to možné nie je, a tak čo už, keď nás tu má admin nadovšetko rád......
    Danila, aspoň niekto nás má rád .. len aby to nebolo podobné ako v tom liste, čo pred časom koloval (určite poznáte)
    - že ak na vás nikto nemyslí .... tak sme tu my .. podpis "Daňové riaditeľstvo SR"

    .. ale idem už držať toho bobríka mlčanlivosti radšej (v poslednej dobe sa mi nejako zvýšil počet príspevkov ...)

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    A budeš tu s nami na večné časy a nikdy inak - tak ako so Sovietskym zväzom. A je to !!!
    Naposledy upravil hubatá : 02.10.10 at 22:20

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    .. Aj tak mi to nedá ... niežeby mi nelichotilo byť nesmrteľnou - a tiež ma teší, že nás má admin rád.. ale predsa len si myslím, žeby takáto možnosť mala byť

    .. aj mi to bolo divnô, že tak pribúda členov - nuž ale, keď žiadny neubudne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.