Zavrieť

Porady

dobropis-za vrátenie depozitu

Ahojte. prosím Vás je tento postup správny? máme priestor v prenájme na začiatku sme zaplatili prenajímatelovi depozit. Momentalne prenajom konci a depozit sa nam vracia. prenajimatel vystavi dobropis na tu sumu depozitu. Ja ho zaevidujem do doslych fa., evidujem ako pohladavku a potom ked sa fyzicky peniaze vratia zauctujem ako?dakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Zauctujes do knihy zavazkov minusom (dobropis). Po prijati platby na bankovy ucet tuto pohladavku vyrovnas. V penaznom denniku sa ti to objavi ako prijem minusom.
    Naposledy upravil Lianka : 30.09.10 at 08:56

    toju je offline (nepripojený) toju

    toju
    a nie nahodou naopak? ja som najomca nie prenajimatel....mne sa vrati ten depozit. takze to bude moj prijem nie?

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Aha, v tom pripade naopak :-). Ospravedlnujem sa, neprecitala som si zadanie poriadne.

    Do knihy pohladavok minusom, pride uhrada, sparujes, zobrazi sa ti ako vydavok minusom.

    Dufam, ze som to nedomotala. Ak uctujes v Alfe, program ta povedie sam.

    dobropis-za vrátenie depozitu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.