Zavrieť

Porady

Ktorý - Player?

Ktorý player je podľa vás najlepší? Sťahujem filmy, hudbu a napaľujem na CD a DVD. Mám Win 7. a Wind.Media Player. Zatiaľ nemám problém, ale chcela by som vedieť názor odborníkov. Môže byť súčasne aj viac stiahnutých? GOM, BS, ...nepobijú sa? Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mám Gom player, nastavený aj ako predvolený.Nestalo sa mi, že by niečo neprehral ....spokojnosť :-)))

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Valčake Pozri príspevok
    Ktorý player je podľa vás najlepší? Sťahujem filmy, hudbu a napaľujem na CD a DVD. Mám Win 7. a Wind.Media Player. Zatiaľ nemám problém, ale chcela by som vedieť názor odborníkov. Môže byť súčasne aj viac stiahnutých? GOM, BS, ...nepobijú sa? Díky.
    môžeš, veď nejdú všetky naraz. Ale prednastavený máš aj tak len jeden

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Keď mám prednastavený Wind.M.P. a ostatné len stiahnuté, nič sa nedeje? Asi zbytočne zaberajú miesto.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Valčake Pozri príspevok
    Ktorý player je podľa vás najlepší? Sťahujem filmy, hudbu a napaľujem na CD a DVD. Mám Win 7. a Wind.Media Player. Zatiaľ nemám problém, ale chcela by som vedieť názor odborníkov. Môže byť súčasne aj viac stiahnutých? GOM, BS, ...nepobijú sa? Díky.
    A čo má spoločné player s tým že sťahuješ a napaľuješ niečo? Ja mám od oka asi 10 playerov a zatial ešte ani náznak šarvátky. Okrem iných vyskúšaj ak chceš určite aj KMPlayer, VLC Media Player a Media Player Classic.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...no už sa mi stalo, že ponúkalo pri prehrávaní BS.p., preto chcem vedieť ako amatér čo sa udeje keď ich mám naraz viac. Ale o.k. dôležité je čo je prednastavené. Dík

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Pri súčasnej veľkosti HDD je to miesto zanedbateľné. A každý prehrávač má iný komfort ovládania, inak zvláda rôzne súbory takže po čase prídeš na to, ktorý na aký súbor použiť.

    mgpjohny je offline (nepripojený) mgpjohny

    mgpjohny
    Osobne preferujem vyššie spomínaný VLC. Má vlastné kodeky, prehrá aj neúplný alebo poškodený video súbor a podporuje obrovské množstvo formátov.
    Na rozdiel od WMP mi nerobia problém ani titulky .

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Jednoznacne Media Player Classic Home Cinema.
    Mozu sa ti pobit ... niektore si doinstaluju vlastne kodeky do windows a podobne, nemusi to byt vidno hned ale casom zistis ze ti nieco nejde.

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Moj favorit je JetAudio. Prehra uplne vsetko, dokaze konvertovat, nahravat, vytvarat audio cd a kto chce si z neho moze urobit aj vlastne radio a vysielat po nete a nema problem prehrat aj zle stiahnute subory.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.