Zavrieť

Porady

výpočet PN

Viete mi niekto poradiť ako vypočítať mzdu a PN za mesiac september 2010 v prípade zamestnanca (ZŤP), ktorý má HM 315 €, pracuje na hlavný prac. pomer od júla 2010 a je na PN od 20.09.2010? PN sa počíta za kalendárne dni?
Je velký predpoklad, že PN bude pokračovať aj celý oktober, ako postupovať v tomto prípade?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    NETX Pozri príspevok
    Viete mi niekto poradiť ako vypočítať mzdu a PN za mesiac september 2010 v prípade zamestnanca (ZŤP), ktorý má HM 315 €, pracuje na hlavný prac. pomer od júla 2010 a je na PN od 20.09.2010? PN sa počíta za kalendárne dni?
    Je velký predpoklad, že PN bude pokračovať aj celý oktober, ako postupovať v tomto prípade?
    Ďakujem
    Ty ako zamestnávateľ platíš náhradu príjmu 10 kalend. dní. Od 11. dňa platí nemocenské dávky Soc. poisťovňa. Náhradu príjmu – 10 kalend. dní vypočítaš nasledovne: Vymer. základ za 07-08/2010 sčítaš a vydelíš kalend. dňami za tieto mesiace. Dostaneš denný VZ. Prvé 3 dni platíš 25% a ďalších 7 dní 55% z denného VZ. Takže vyplatíš náhr. príjmu od 20.9.-29.9.2010.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    NETX Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď. Môžem sa ešte opýtať, tento spôsob výpočtu denného VZ používam v prípade, ak zamestnanec bol prijatý do PP tento rok? Aký by bol postup výpočtu denného VZ v prípade, ak by bol zamestnanec prijatý do pracovného pomeru v priebehu roku a) 2008, b) 2009?
    Keď zamestnanec robil už v r. 2009, rozhodujúcim obdobím pre výpočet DVZ je r. 2009.

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    NETX Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď. Môžem sa ešte opýtať, tento spôsob výpočtu denného VZ používam v prípade, ak zamestnanec bol prijatý do PP tento rok? Aký by bol postup výpočtu denného VZ v prípade, ak by bol zamestnanec prijatý do pracovného pomeru v priebehu roku a) 2008, b) 2009?
    Príklad: Ak zamestnanec nastúpil do PP v priebehu roka 2008 a PN je v roku 2009, rozhodujúcim obdobím pre výpočet náhrady príjmu je predchádzajúci kalend.rok, t.j. r.2008.
    Sčítaš VZ na nemoc. poistenie za obdobie trvania PP v r. 2008 a vydelíš kalend. dňami trvania PP v r.2008. Súčet kalend. dní ponížiš o kalend. dni PN, OČR/ak mal/ v r. 2008.

    NETX je offline (nepripojený) NETX

    NETX
    katka50 Pozri príspevok
    Ty ako zamestnávateľ platíš náhradu príjmu 10 kalend. dní. Od 11. dňa platí nemocenské dávky Soc. poisťovňa. Náhradu príjmu – 10 kalend. dní vypočítaš nasledovne: Vymer. základ za 07-08/2010 sčítaš a vydelíš kalend. dňami za tieto mesiace. Dostaneš denný VZ. Prvé 3 dni platíš 25% a ďalších 7 dní 55% z denného VZ. Takže vyplatíš náhr. príjmu od 20.9.-29.9.2010.
    Ďakujem za odpoveď. Môžem sa ešte opýtať, tento spôsob výpočtu denného VZ používam v prípade, ak zamestnanec bol prijatý do PP tento rok? Aký by bol postup výpočtu denného VZ v prípade, ak by bol zamestnanec prijatý do pracovného pomeru v priebehu roku a) 2008, b) 2009?

    NETX je offline (nepripojený) NETX

    NETX
    Môže mi niekto poradiť?
    zamestnanec je na PN od 20.09.2010 do 30.09.2010, potom:
    pracovných dní: 22
    odpracovaných dní: 13
    (315/22)*13=186,14 € mzda za odpracovaný mesiac
    z tejto sumy potom počítam odvody do SP a ZP?
    Ide mi o tom, že do ZP je stanovený min. VZ 307,7 € a neviem, či mám brať do úvahy vypočítanú mzdu 186,14 € alebo 307,7 €. Ďakujem

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    NETX Pozri príspevok
    Môže mi niekto poradiť?
    zamestnanec je na PN od 20.09.2010 do 30.09.2010, potom:
    pracovných dní: 22
    odpracovaných dní: 13
    (315/22)*13=186,14 € mzda za odpracovaný mesiac
    z tejto sumy potom počítam odvody do SP a ZP?Áno
    Ide mi o tom, že do ZP je stanovený min. VZ 307,7 € a neviem, či mám brať do úvahy vypočítanú mzdu 186,14 € alebo 307,7 €. Ďakujem
    Odpoveď v texte. Do úvahy berieš vypočítanú mzdu 186,14€. Za obdobie PN sa neplatí poistné do SP a ZP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.