Zavrieť

Porady

Kovanie na nábytku

Ahojte, chcela by som sa spýtať jednu vec. V chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok. Vnútorné kovanie, umiestnené v skrinke vôbec nedrží, pretože diery v drevotrieskovej doske sú už veľmi veľké. Tým pádom to celé vypadáva. Je nejaká možnosť ako existujúce diery utesniť aby kovanie nevypadávalo. Zápalky nepomohli Vďaka za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    martinkannn Pozri príspevok
    ... chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok....
    ... ja som to riešil so šroubom s ozdobnou hlavicou - čiže celkom prevŕtať dvierka a z vnútornej stránky maticu - drží to ako šlak (na chodbe by myslím takéto riešenie nemalo byť neprijateľné).
    Ak nie, možno pánty posunúť o trochu ďalej (pridať ďalší pánt), prípade použiť kvalitné lepidlo...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martinkannn Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som sa spýtať jednu vec. V chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok. Vnútorné kovanie, umiestnené v skrinke vôbec nedrží, pretože diery v drevotrieskovej doske sú už veľmi veľké. Tým pádom to celé vypadáva. Je nejaká možnosť ako existujúce diery utesniť aby kovanie nevypadávalo. Zápalky nepomohli Vďaka za odpoveď
    Alebo použiť o číslo väčšie (hrubšie) skrutky.

    Dá sa to opraviť ešte aj ďalšími X spôsobmi, ale vyžaduje to trochu zručnosti a šikovného domáceho majstra.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.