Zavrieť

Porady

Nefunguje google earth

Nedá sa mi použivať google earth. Vypína sa sám od seba, alebo zamrzne a už sa nerozbehne, musím ho vypnúť. Skúšal som ho preinštalovať (niekoľko krát).
skúšal som prestaviť parametre, trochu sa v tom vyznám , v podstate sa tým živím , ale toto je nad moje schopnosti.
Som správca školskej siete a mám ho nainštalovaný na 30 PC bez problémov , iba doma nejde.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Žeby nečakaná návšteva v PC?
    CCleaner, kontrola na "návštevy", vymazanie Cookies, skúsiť znova.
    Kabaka123 malwarbyte

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    problem moze byt v zle nainstalovanej grafickej karte alebo directX, dalej to moze sposobit problem pri zobrazovani na viacerych monitoroch, alebo spustena nejaka miniaplikacia (gadgets) vyuzivajuca directX.
    mal by si skusit spustit: "dxdiag" a na kartu "diplay" dolu by malo byt napisane: "No problems found." mozes este skusit par krat spustit oba testy.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    BTW: Google Earth funguje aj pod DirectX, aj pod OpenGL
    Naposledy upravil misoft : 05.10.10 at 13:50
    earth.JPG  

    kolac je offline (nepripojený) kolac

    kolac
    Mam rovnaky problem. Kedalsik, ako si pochodil ?

    Doteraz mi fungoval OK, je pravda ze mam graficku kartu, na ktoru nemam originalne drivre pod win 7 preto mi nefunguju napriklad niektore hry. Ale fungovalo mi to, no teraz sa sam od seba vypina. Preinstalovanie nepomohlo.

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    po tom, co ti padne aplikacia, neskusal si sa pozriet do Event log-u, ci tam nie je zaznam suvisiaci s padom aplikacie?
    ak ti zamrzne aplikacia ale nie cely komp (t.j. procesor nie je vytazeny na 100%), bude to v sietovom pripojeny. skus sa pozriet, ci je aplikacia povolene prejst cez firewall.
    ale predovsetkym ten event log. ked tam nieco najde, tak to sem zaves.
    skuss sa tiez popozerat po anglickych forach ('google earth freezes up').
    Dado240 Zdravím ja mám podobný problém na mobilnom telefóne. V pohode mi to fungovalo aż do doby keď som aktualizoval telefon. Skúšal som aj odinstalovat a znova nainštalovať program, nepomohlo.

    Nefunguje google earth

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.