Zavrieť

Porady

Stroj na vyrobu vlajok,zastav ?????

Zdravim poradaci. Mam zaujem o vyrobu vlajok do velkosti 50x70cm a vobec netusim aky stroj take nieco vyrobii najlepsie by bolo keby to bolo prepojene s pc kde by som zadal urcity obrazok a podla toho by to vyrobilo zastavku mam na mysli nejake tkacske masiny alebo take nieco.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Mir024 Pozri príspevok
    Zdravim poradaci. Mam zaujem o vyrobu vlajok do velkosti 50x70cm a vobec netusim aky stroj take nieco vyrobii najlepsie by bolo keby to bolo prepojene s pc kde by som zadal urcity obrazok a podla toho by to vyrobilo zastavku mam na mysli nejake tkacske masiny alebo take nieco.
    Hmmm, zaujímavý príspevok...

    Chceš vyrábať mesačne cca 50 tisíc vlajok? Lebo z formulácie otázky to tak vyznieva: "tkáčske mašiny alebo také niečo"..

    Určite existujú tkáčske stroje, ktoré dokážu utkať navolený vzor. Ale ich cena sa nebude pohybovať na úrovni šijacích strojov. A kúpil by si nejaký programovateľný tkáčsky stroj za 100.000 EUR?

    NA tvojom mieste by som to riešil skôr potlačou látok, ale to by si potreboval reprografické stroje na sieťotlač. A zase si pri otázke investícií.

    Prečo ti napadlo vyrábať práve vlajky? A práve rozmerov 50x70 cm? Prečo iné rozmery nie?

    Myslíš, že by si dokázal konkurovať zabehnutým firmám:

    http://www.vlajky.sk/

    A tvoj formát sa vymyká bežným štandardom:

    http://www.signo.sk/

    Mir024 je offline (nepripojený) Mir024

    Mir024
    No v tom ze sa v danej problematike vobec nevyznam mas uplnu pravdu,rozmer som napisal tiez len tak ze proste väscie potrebovat nebudem.
    Co sa tyka tych strojov tak mi ide o co najlacnejsiu variantu a preto sa informujem ako co ,mozno sa nakoniec rozhodnem to dat vyrabat uz existujucim firmam ked si spocitam co je pre mna ekonomickejsie a co sa tyka toho ze ci sa nebojim konkurovat uz existujucim firmam tak pravdu povediac ani nie lebo na slovenskom trhu sa dany produkt momentalne nevyraba alebo lepsie povedane nepropaguje a nesolovuju sa spravni ludia co by to kupili

    Stroj na vyrobu vlajok,zastav ?????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.