Zavrieť

Porady

Narodeninová párty

Ahojte, čoskoro pripravujem narodeninovú párty (23) a neviem aké menu mám pripraviť. Prosím poraďte mi. Párty bude pre cca.15 hostí vo veku od 23 - 55 ... ďakujem všetkým sa rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    to je zlozite,lebo party-to by bodlo nieco na sposob svedskych stolov.ale ak chces slavnostny obed za prestretym stolom ,tak je to nieco ine.
    ako si to predstavujes?pribliz a potom mozno poradime.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Nakrajaj slaninu, cibulu a chlieb na kocky. Urcite sa na party bude dlho spominat.:-)

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    alabut Pozri príspevok
    Nakrajaj slaninu, cibulu a chlieb na kocky. Urcite sa na party bude dlho spominat.:-)
    + slivovicu

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    alabut Pozri príspevok
    erzet, doporucil by som ribezlove vino.
    Alabut, ale Ty máuš aj rôzne dobré likériky.....

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    alabut Pozri príspevok
    erzet, doporucil by som ribezlove vino.
    To nieje síce zlý nápad,ale teda neviem- ríbezlák je poriadny ozembuch,tam je to potom ráno dosť problémové precitnutie- to neni len tak...

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    omšové alebo tibavské sudové víno,prípadne pezinské,predjedlo gazdovský tanier /klobasa,údene,šunka,syr/,polievka domací kurací vývar z rezancami,hlavné jedlo stroganov z ryžou a hranolkami a dezert jablková štrudla -aperitív hruškovica

    mati111 je offline (nepripojený) mati111

    Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac mati111
    Kazde zivotne jubileum by malo byt v tomto svete oslavovane ako to poslede, nikedy neviete kedy vas kto zrazi.

    Ako som vyrozumel malo by to byt za stolom a doticny ocakavaju dake mimoriadnosti.
    Zacat by si mal jednoduchim predjedlom niecim malim na vydlicku uz spominana slanina cibula klobasa na sparatkach samozrejme a obohatena ovocim ci uz hroznom alebo nakladanim lichi (neviem ako sa to pise)
    polievka kremova alebo gulasova v bosiniaku ci inom pecive.
    a prekvapenie ugrilovane prasiatko alebo daco co si budu moct naberat na tanier z nadob na stole ...

    i ked shusi na holich babach by nebolo spatne....

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Dobrý den, ja som tiež nedávno oslavovala okruhle narodeniny ,ale mala som to v reštike o pol šiestej sa podávala večera, plnené morčacie prsíčka a bravčové plnené s ryžov a zemiakmi a zeleninovy šalátik, okolo 22:00 bolo privezené pečené prasiatko chrumkave, chutnučké a horúce važilo cca 40 kg bolo obložene s kyslov kapustov ,čalamádov a iné kyslosti. okolo pol jednej sa podávala studená misa, ale už nikto nechcel jest, misy som nakoniec musela doniest domov. na stole boli zákusky , a slané ,syrové pagáčiky , chipsy, a rôzne ovocie ,boli sme tam do tretej hodiny, hrala nám živá hudba bolo nas 45 . Ja si myslím , že v lete ked je vonku v prírode párty , dá sa ten guláš , ale takto.... no ja neviem.Skôr sviečková , alebo nejake pečené mäsko, hlavne aby každému chutilo.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja mám predstavu o oslave ako varads a ešte doplním, že tie švédske stoly sú ozaj fajn,každý si zobere čo chce. Hodia sa rôzne cestovinové šaláty,zeleninové,vypráž. šampiňóny,karfiol,pečené kura,vypr.rezeň /stačia 60g/ syrová misa,šunková a pod.

    evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

    evaj63
    A čo tak kuracie. morčacie alebo bravčové fondue s roznymi omáčkami, so zeleninou. Dezért može byt' čokoládove fondue s ovocím- banány, hrozno, jahohy atd'.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.