Zavrieť

Porady

DOKEDY , pýtam sa , dokedy ešte ???

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Juraj, klikni na toho škriatka a máš to, zalezie do nory.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Davanie reklamy nie je porušovanie Etiky porady ?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

buchač Pozri príspevok
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
No aj Porada si musí na seba zarobiť Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

JAJA11 Pozri príspevok
No aj Porada si musí na seba zarobiť Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať
Nikto nikoho predsa nenuti telefonovať.

ja poznám ľudí, čo prešli naspäť na predplatené karty a pretelefonujú len toľko,koĺko potrebujú.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Laco-monter Pozri príspevok
Davanie reklamy nie je porušovanie Etiky porady ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Juraj, klikni na toho škriatka a máš to, zalezie do nory.
Neblbni , veď furt na neho klikám ...
Šak mám také nervy , že by som ho najradšej práskol . No hej , ale tým pádom by aj noťebouke by bol v háji .
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
JAJA11 Pozri príspevok
No aj Porada si musí na seba zarobiť Ja držím palce O2, konečne je tu operátor, ktorí nenúti ľudí telefonovať
Nechcel som to v prvom príspevku použiť ...

ALE

takéto vyskakovacie okná používajú aj erotické stránky , tým chceš povedať , že za chvíľku aj odkazy na porňáčiky sa tu objavia ???

Biznis je biznis , neberie ohľady na nikoho .
0 1
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

hlavne že je tu Etika Porady...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Všetko vyrieši program na blokovanie reklám ¿adblock¿
3 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Laco-monter Pozri príspevok
Nikto nikoho predsa nenuti telefonovať.

ja poznám ľudí, čo prešli naspäť na predplatené karty a pretelefonujú len toľko,koĺko potrebujú.
Aj tam musíš prevolať niečo, resp. aspoň si raz za 3 mesiace dobiť kredit, inak ti skončí platnosť kreditu. Či je to ružový alebo oranžový.

Synovi som dal program Bez záväzkov, síce tiež musí prevolať aspoň 5 E za kvartál, ale je lacnejší ako predplatený karta.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Chobot Pozri príspevok

Synovi som dal program Bez záväzkov, síce tiež musí prevolať aspoň 5 E za kvartál, ale je lacnejší ako predplatený karta.
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?
Naposledy upravil alla66 : 05.10.10 at 09:13
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Mne vyskočila reklama len raz, klikla som na krížik - zmizla a viac sa neobjavila......
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

alla66 Pozri príspevok
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?
ani mne nehovorili nič o 5 eur za kvartál... tiež som sa pýtala konkrétne na to, že ak nebudem telefonovať vôbec, či príde faktúra s veľkou nulou - že vraj áno... ale o žiadnom minime nevraveli...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
He , si to bude preto , že nie som zákazníkom O2 ...preto ma otravujú , hajzlíci ???
0 1
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

alla66 Pozri príspevok
5 € za kvartál? ...kto povedal? Informovala som sa u operátorky, minimálny limit nie je stanovený. Keď mám centové faktúry, budem mať problém?
Pri aktívácii som sa pýtal, že čo ak nič neprevolá. Tak mi ten pri prepážke povedal, že by mal aspoň raz za štvrťrok niečo prevolať, tak 5 EUR. Možno ma len chcel nastrašiť, aby pol roka nebola nula. Nepátral som po tom, veď syn vždy niečo prevolá.

Takže posúvam, ako som dostal. JPP
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďakujem, si myslím, že iba strašili, aby zákazníci nemali centové faktúry
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ok spravil som to tak, že prihláseným členom sa tá reklama nezobrazuje
1 0
day day

day je offline (nepripojený) day

buchač Pozri príspevok
Dokedy ešte budú vyskakovať tie reklamné okná jednej nemenovanej mobilnej siete , O2 ?????...čert ber skrytú reklamu ...ja za to peniaze neberiem !!!

Pomaly si pripadám ako na nejakých rôznych stránkach , kde sa okamžite objaví okno o potenciálnej výhre . He ...potencionálnej , relatívnej !

Vyskúšal som OPERU , MOZILLU , IE ...ďalej nemienim , nemá asi význam , všade to bude rovnaké .

Nie je to smutné ???...ďalšia to otázka , nepokračujúc v nej ???
Irenko ja sa ptam proc, Irenko proc, ja te mam rad i bez penez
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Proto vole , proto ...
0 1
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som si nikdy nevšimla, že sú tu nejaké reklamy. Keď včera konečne na mňa jedna vyskočila až som sa zľakla, tak som si od úľavy vydýchla: No konečne vidím reklamu, predsa len nie som horšia ako ostatní. A teraz čítam, že Richard ju dnes zrušil No totóóóó
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať