Zavrieť

Porady

Plastová vanička

Zdravim, potreboval by som plastovú vaničku o rozmeroch cca 70x40cm, výška 5cm. Kde by som také niečo mohol zohnať, ak je to vôbec možné? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nedal by sa ako provizórium použiť starší plech (pekáč) z trúby?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ak potrebujes presny rozmer, urob si z laminatu, pravda, pokial nemusi splnat nejake prisne esteticke kriteria.
    Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    palo.fulop Pozri príspevok
    Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
    Práveže robiť vaničku z laminatu je pracné a aj voňa epoxidového lepidla nie je 2x príjemná.

    Radšej vaničku zvariť z plechu, je to ďaleko jednoduchšie.

    keď sa dá,tak z nerezového alebo hliníkového plechu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    rybanka71 Pozri príspevok
    aký účel má slňať,na čo ju potrebuješ?
    palo.fulop Pozri príspevok
    Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
    Tak toto ma zaujímalo ....

    Použil , zohnal by som si vaničku , ktorá sa používa na vyvolávanie fotiek .
    Sú rôzne veľkosti , druhy , výšky .
    Mám doma viacero , dobrá to vec , na všetko možné .



    Alebo

    sa to dá poriešiť vaničkou do auta ...
    Naposledy upravil buchač : 06.10.10 at 08:36

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    palo.fulop Pozri príspevok
    Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
    Tak to sa velmi neoplati robit. Nakpady + robota idu na uplnu zbytocnost. Spravis vanicku a o tyzden sa pracka tak roztecie, ze aj tak budes kupovat novu. Pozri, kade to tecie, ci sa to neda opravit.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Okrem toho - ako budes stale vyberat tu vodu z vanicky, ked ti na celom podoryse bude stat pracka?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skus sa pozriet do zverimexu a poobzerat sa tam po macacich achodikoch ... tie naobycajnejsie su za 3-4 eur bez vrchnaku a rozmerovo by si mohol najst aj taku 70x40 cm Vysku maju okolo 7 cm.

    rybanka71 je offline (nepripojený) rybanka71

    rybanka71
    palo.fulop Pozri príspevok
    Potrebujem to len ako provizornu podlozku pod tecucu pracku. Este som nic z laminatu nerobil, tak neviem, kolko casu by mi to zabralo, ale ak nie je ina moznost a nie je to prilis drahe a pracne, mohol by som to skusit
    Pod tečúcu pračku?kedy tečie?stále,alebo len pri istom úkone,Mne tieklo pod ňu,keď bol filter plný,vyliala som vodu ,vysušila a bol zasa pokoj,inak neviem,ako si to myslel..
    Pracka tecie pri odstredovani. Potrebujem to nejako provizorne, teda nie prilis draho a zlozito poriesit, lebo to je pracka v prenajatom byte (majitel sa o to nepostara) a novu sa mi nechce kupovat. Co sa tyka odcerpavania vody z vanicky, budem to robit jednoducho pomocou handier.
    Ahojte, len by som vas chcel oboznamit ako som to poriesil. Nakoniec som rozobral pracku a zistil som ze tecie kvoli uvolnenej privodnej hadicke vody. Upevnil som ju teda pomocou sekundoveho lepidla, pre istotu som si vsak dal vyrobit aj antikorovu vanicku (vysla 26 euro), ktoru som podlozil pod pracku, takze sa uz nemusim obavat pripadnej potopy v buducnosti. Pekny den a dakujem este raz za vsetky rady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.