Zavrieť

Porady

krajiny a ich hdp, hnp a podobne

ahojte, potrebovala by som poradit, potrebujem vytvorit systém národných účtov pre krajinu rakusko, v rozpati rokov 2000-2009 - staci jeden rok... mali by tam byt tieto udaje:konečná spotreba domácností,
konečná spotreba vlády, hrubé súkromné investície (tvorba hrubého kapitálu), export a import
tovarov a služieb, HDP, HNP, odpisy, ČNP, národný príjem (národný dôchodok), osobný
príjem, disponibilný príjem, hrubé súkromné úspory, čisté daňové príjmy, súkromné transfery
do zahraničia - a najst k nim ciselne hodnoty
vie mi niekto poradit kde tieto udaje najdem, hladala som na internete ale marne dakujem pekne za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    macko9 Pozri príspevok
    ahojte, potrebovala by som poradit, potrebujem vytvorit systém národných účtov pre krajinu rakusko, v rozpati rokov 2000-2009 - staci jeden rok... mali by tam byt tieto udaje:konečná spotreba domácností,
    konečná spotreba vlády, hrubé súkromné investície (tvorba hrubého kapitálu), export a import
    tovarov a služieb, HDP, HNP, odpisy, ČNP, národný príjem (národný dôchodok), osobný
    príjem, disponibilný príjem, hrubé súkromné úspory, čisté daňové príjmy, súkromné transfery
    do zahraničia - a najst k nim ciselne hodnoty
    vie mi niekto poradit kde tieto udaje najdem, hladala som na internete ale marne dakujem pekne za pomoc
    Skús https://www.bmf.gv.at/.

    macko9 je offline (nepripojený) macko9

    macko9
    dakujem za radu, a viete mi poradit kde na tej stranke by som mala hladat v ktorej kategorii.. lebo je to po nemecky moc sa neorientujem ale dane hladané vyrazy mam prelozene do nemciny potrebujem najst tie udaje dakujem

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    macko9 Pozri príspevok
    dakujem za radu, a viete mi poradit kde na tej stranke by som mala hladat v ktorej kategorii.. lebo je to po nemecky moc sa neorientujem ale dane hladané vyrazy mam prelozene do nemciny potrebujem najst tie udaje dakujem
    Vľavo hore na hlavnej stránke je možnosť prepnúť na anglický jazyk.

    macko9 je offline (nepripojený) macko9

    macko9
    viete ja som este studentka az tak dobre neovladam ani jeden jazyk aby som sa orientovala v cudzich ekonomickych vyrazoch.. potrebovala by som poradit v ktorej kategorii na stranke by som mala hladat aby osm nasla konkretne ciselne hodnoty lebo je tam vela informacii.. ked som skusala dat do vyhladavaca niektory vyraz ako napr. odpisy-abschreibungen vyhodilo mi to kopec stranok ale su tam aj clanky aj vselico neviem kde hladat aby mi to dalo realne ciselne hodnoty tych agregatov viete mi poradit v ktorej kategorii kde priblizne hladat prosim.. popripade v akych dokumentoch co tma ma byt v nazve alebo tak co by mi pomohlo pri hladani... dakujem vam

    krajiny a ich hdp, hnp a podobne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.