Zavrieť

Porady

Kúpa auta cez i bazár, prihlásenie auta privezeného zo zahraničia

Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    majka074 Pozri príspevok
    Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
    Daj si pozor, aby si nenaletel podvodníkom ak sa rozhodneš auto kupovať zo zahraničia cez inzerát...
    http://natankuj.sme.sk/c/5566930/poz...obazaroch.html

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    majka074 Pozri príspevok
    Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
    Poplatok na Obv.úrade -106€
    Pri naftovom vozidle staršom ako 4-ročnom STK, EK, KO -105€
    Pri benzínovom staršom ako 4-ročnom -to isté ako predchádzajúce, ale bez EK-cenu rýchlo neviem
    Pri vozidle mladšom ako 4 roky- robí sa len KO
    Recyklačný fond -66€
    Preklady dokladov do slov. jazyka -cena je rôzna, závisí od jazyka
    Polícia -66€
    Zákonná poistka -rôzna cena, závisí od objemu, výkonu,...

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    peterkos2 Pozri príspevok
    STK aj EK sa robí aj na dovezenom aute,ktoré má menej ako 4 roky-tzv.administratívna
    To je pravda, ja som však písala o STK a EK potrebnej pre účely schválenia JDV z členského štátu EU. No aj pri vozidle mladšom ako 4 roky si môžeš individuálne urobiť STK a EK, ale nie je to nutné pre obvodný úrad.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Cena prihlásenia by nemala presiahnuť 500€, ale ak o tom nemáš ani šajnu, tak odporúčam pohľadať niekoho v okruhu svojich známych, niekoho kto sa v tom vyzná, aby si nezostala bez peňazí a aj bez auta.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Žabinka Pozri príspevok
    Poplatok na Obv.úrade -106€
    Pri naftovom vozidle staršom ako 4-ročnom STK, EK, KO -105€
    Pri benzínovom staršom ako 4-ročnom -to isté ako predchádzajúce, ale bez EK-cenu rýchlo neviem
    Pri vozidle mladšom ako 4 roky- robí sa len KO
    Recyklačný fond -66€
    Preklady dokladov do slov. jazyka -cena je rôzna, závisí od jazyka
    Polícia -66€
    Zákonná poistka -rôzna cena, závisí od objemu, výkonu,...
    STK aj EK sa robí aj na dovezenom aute,ktoré má menej ako 4 roky-tzv.administratívna

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    majka074 Pozri príspevok
    Dobrý večer poraďáci! Vie mi niekto poradiť koľko stojí prihlásenie auta na slovenské značky a aký je postup. Nie je to problém prihlásiť ho? Máte skúsenosti s kupovaním cez i bazár, alebo s privezením auta. Ďakujem za odpovede.
    NIE, NIE, NIE- 100 KRáT NIE- Takto naslepo auto rozhodne ale rozhodne nekupuj- keď už tak chod si auto OSOBNE pozrieť s mechanikom a tak si vyber autíčko- nieže, ty si auto kúpiš cez net a basta- toto sa nerobí- nepoznáš jeho tech. stav, nevieš,či to nieje lopata, nevieš kolko má naozaj najazdených km a pod.- rozhodne to takto nerieš...a nevieš či nebolo zatopené...

    Kúpa auta cez i bazár, prihlásenie auta privezeného zo zahraničia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.