Zavrieť

Porady

Nejde video v Powerpointe, help!

Dobry den, nevie mi niekto poradit... Ak chcem vlozit video do power pointu /2003/ tak mi to napise hlasku: Cannot display this type of sound or movie.
Neviete niekto pls čo s tym mam spraviť aby to fungovalo??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mgpjohny je offline (nepripojený) mgpjohny

    mgpjohny
    máš to video uložené v zložke, kde je powerpoint prezentácia?

    napíš mi sem, aký je to formát videa, čo zistíš podľa prípony videa alebo vo vlastnostiach

    Marynkaa je offline (nepripojený) Marynkaa

    Marynkaa
    dakujem za odpoved.

    nemala som to ulozene v tej zlozke, ale uz som to tam hodila a nefunguje to aj tak.
    a je to format .avi ...treba to nejak zmenit? ?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Marynkaa Pozri príspevok
    dakujem za odpoved.

    nemala som to ulozene v tej zlozke, ale uz som to tam hodila a nefunguje to aj tak.
    a je to format .avi ...treba to nejak zmenit? ?
    .avi nie je formát, je to len kontajner. Aby si pochopila, čo je kontajner (nie na smeti ), pozri si tento príspevok:

    http://www.porada.sk/942088-post15.html

    Takže, ak už teraz vieme, že v kontajneri obsiahnutá videostopa môže mať rôzny kodek, tak môžeme predpokladať, že daný kodek tvoj PP nepodporuje. Možno ti len chýbajú dané kodeky, možno je to video uložené v nejakom zvláštnom kodeku. Ak ti to video inak prehraje na PC, tak tak je problém v PP. Ak ti ho neprehraje vôbec, tak treba nainštalovať aktuálne kodeky, napr. ten, čo som v odkaze spomenul All in 1.

    Ak to nepomôže, bude treba prekonvertovať ten .avi súbor na iný formát, napr. .wmv s kodekom DivX.

    Inak PP prehraje všetky bežné videoformáty.

    Marynkaa je offline (nepripojený) Marynkaa

    Marynkaa
    Moj PC to video v pohode prehrá, iba ked to dám do PP, tak to nejde. Tak čo mam teda spraviť? tak po lopate mi to mozes vysvetlit, prosím?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Marynkaa Pozri príspevok
    Moj PC to video v pohode prehrá, iba ked to dám do PP, tak to nejde. Tak čo mam teda spraviť? tak po lopate mi to mozes vysvetlit, prosím?
    Aký veľký je ten videosúbor? Dá sa poslať mailom?

    Nejde video v Powerpointe, help!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.