Zavrieť

Porady

Word-Ako vytiahnut obrazok?

Ahoj.
Moze mi prosim niekto poradit ako vytiahnem obrazok zo suboru MS Word? Najlepsie ak by to bolo vo formate jpg a aby som ho mohol pouzit tam kde chcem.Da sa to? Ako? Dakujem za rady.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

Arnold123
Ja to nechám uložiť ako HTML stránku. Všetky obrázky použité v dokumente sa uložia do adresára. Potom si stačí najsť ten, ktorý hľadám.

regain je offline (nepripojený) regain

regain
Fero11 Pozri príspevok
A klikol si uz na ten obrazok pravim tlacidlom?
Ahoj.
No skusil,ale nejak mi to moc nepomohlo.Je to vo worde a neviem ako si ho vybrat a ulozit do PC napr. na plochu.

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
regain Pozri príspevok
Ahoj.
No skusil,ale nejak mi to moc nepomohlo.Je to vo worde a neviem ako si ho vybrat a ulozit do PC napr. na plochu.
Tak samozrejme nestaci len kliknut pravim na obr. ale este treba spravit dalsi ukon skus si precitat ponuku a pouvazuj

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska
Vybrať obrázok. Potom CTRL + C. Ísť do adresára/plochu a CTRL + V. Mne to tak uložilo v tif, ale nie je problém to skonvertovať.

regain je offline (nepripojený) regain

regain
Fero11 Pozri príspevok
Tak samozrejme nestaci len kliknut pravim na obr. ale este treba spravit dalsi ukon skus si precitat ponuku a pouvazuj
ha ha ha keby som to vedel asi by som to sem nepisal,nemyslis...

regain je offline (nepripojený) regain

regain
sthruska Pozri príspevok
Vybrať obrázok. Potom CTRL + C. Ísť do adresára/plochu a CTRL + V. Mne to tak uložilo v tif, ale nie je problém to skonvertovať.
To je bezny sposob kopirovania,ale tak mi to zial nejde

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
Ja sa ti nesnazim dat sem navod step by step ..... neviem aky si zdatny PC uzivatel, chodi sem aj vela ludi, ktori nevedia zakladne veci.
Ja som videl word len par krat v zivote, bol som nuteny tam pisat nejake veci (inak nezakopavam o take editory)
Ak to nejde standardnym sposobom, tak pouzi klaves PrtScrn (to je vlasne zosnimanie obrazovky) otvor si bitovu mapu a ctrl + c a orez si obrazok

regain je offline (nepripojený) regain

regain
Fero11 Pozri príspevok
Ja sa ti nesnazim dat sem navod step by step ..... neviem aky si zdatny PC uzivatel, chodi sem aj vela ludi, ktori nevedia zakladne veci.
Ja som videl word len par krat v zivote, bol som nuteny tam pisat nejake veci (inak nezakopavam o take editory)
Ak to nejde standardnym sposobom, tak pouzi klaves PrtScrn (to je vlasne zosnimanie obrazovky) otvor si bitovu mapu a ctrl + c a orez si obrazok
No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat

LucasKE je offline (nepripojený) LucasKE

LucasKE
Vyskusal som to s Office 2007: Otvoris dokument aj s obrazkom, kliknes na obrazok pravym tlacitkom, das kopirovat. Otvoris Skicar a tam das prilepit. Potom z menu zvolis "Ulozit ako" a vyberies typ suboru jpg.
Ked ti uz ani toto nepomohlo, tak odporucam si urobit vodicsky na pocitac.

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11
regain Pozri príspevok
No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat
Ak to nieje nejake tajomstvo, tak sem hod ten wordowsky subor

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

TomasHC
Arnold123 Pozri príspevok
Ja to nechám uložiť ako HTML stránku. Všetky obrázky použité v dokumente sa uložia do adresára. Potom si stačí najsť ten, ktorý hľadám.
Presne tak!

Pripadne zlozitejsie - oznacit obrazok, Ctrl+C (skopirovat do schranky) a v nejakom editore dat Ctrl+N (novy obrazok) a Ctrl+V (vlozit zo schranky) a mas ho.

daary je offline (nepripojený) daary

daary
Skopíruj obrázok, vlož do Managment picture - je súčasťou Microsoft office-nástroje balíka, tam s ním môžeš robiť aj úpravy, dať ako jpg, bmp, alebo komprimovať, atď... samozrejme uložiť. Ak potom otvoríš "moje dokumenty" - "obrázky", mal by tam byť.

regain je offline (nepripojený) regain

regain
Bozeeee ale som sa namordoval!!! ako takyyy K...t :-( Ale maaaam,konecneeee,huraaaa :-) Dakujem. Inak viete co? ani presne neviem ako som to spravil,ale nebolo to len tak.

premiko je offline (nepripojený) premiko

premiko
regain Pozri príspevok
Bozeeee ale som sa namordoval!!! ako takyyy K...t :-( Ale maaaam,konecneeee,huraaaa :-) Dakujem. Inak viete co? ani presne neviem ako som to spravil,ale nebolo to len tak.


to bo teda ale porod!, to by som rad videl ten subor, co nebolo len tak ...

gratulujem

regain je offline (nepripojený) regain

regain
premiko Pozri príspevok


to bo teda ale porod!, to by som rad videl ten subor, co nebolo len tak ...

gratulujem
No nieje kazdy majster sveta ako niekto,darmo

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
regain Pozri príspevok
No presne tak som to skopiroval z jedneho webu do wordu (pomocou print screen) presne ako pises-a potom orezal.Ale teraz to mam vo worde a neviem to odtial vybrat
Oveľa jednoduchšie by bolo bývalo, keby si to nedával do Wordu, ale priamo do nejakého obrázkového editora. Napr. nainštalovať si IrfanView, otvoriť ho, dať "Nový obrázok" a do neho vložiť ten printscreen. Nemusel si čachrovať s tým Wordom....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.