Zavrieť

Porady

Zdravotna karta

Dobrý deň,
mám takýto problém:
Som mladý človek, ktorý chce ísť k vojsku ale mám atopický ekzém , kôli ktorému mi povedal kožný, že ma nezoberú k vojakom. Volal som aj k lekárom na výberové konanie, že ak mam ekzém tak tam ani nemusím ísť.
Zo zdravotného záznamu chcel vytrhnúť posledné 2 strany, kde mám o tomto ekzéme písané alebo len záznam o tom ekzéme. (záznam je v apríli)
Čo mi hrozí v prípade, ak by prišiel lekár na to , že niečo zatajujem. A či si myslíte, že sa dajú uplatiť lekári a koľko by to stálo ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mcboomfuck Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    mám takýto problém:
    Som mladý človek, ktorý chce ísť k vojsku ale mám atopický ekzém , kôli ktorému mi povedal kožný, že ma nezoberú k vojakom. Volal som aj k lekárom na výberové konanie, že ak mam ekzém tak tam ani nemusím ísť.
    Zo zdravotného záznamu chcel vytrhnúť posledné 2 strany, kde mám o tomto ekzéme písané alebo len záznam o tom ekzéme. (záznam je v apríli)
    Čo mi hrozí v prípade, ak by prišiel lekár na to , že niečo zatajujem. A či si myslíte, že sa dajú uplatiť lekári a koľko by to stálo ? Ďakujem
    Keď som si našiel , čo to vlastne je , tak som hneď v obraze bol .
    Poznám osobne troch ľudí , ktorí to majú ...žiaľ .

    Aj napriek tomu , že sa diablovi chceš / chcel si / upísať , tak vedz , že by si na to fest doplatil .
    Doktor vie , o čom rozpráva .

    Ak by si tie , he , že "opatrenia" so zdravotnou kartou urobil , myslíš si , že čo by sa dialo ???
    Na vojne sú ako obuv momentálne " kanady " a ako odev "maskáče" ...
    Len jedno si neviem predstaviť , ako by si v tomto vedel fungovať . Je jedno , kde by si bol zaradený , či do kanclu alebo nie , aj tak by si takto musel byť ustrojený
    Len ešte dúfam , že si nemal záujem o misiu .
    Tak to by som sa len nasmial , božičku , v púšti Afganistanu sa niekde s takýmto ochorením poflakovať ...ešte aj nepriestrelnú vestu na sebe vláčiť .

    Koľkých lekárov máš ale teraz na mysli ???
    Človeče , veď ani páru asi nemáš , čo to obnáša za prehliadky pri vstupe do army .
    Neverím , že máš lovky na všetky základné oddelenia príslušnej VOJENSKEJ nemocnici , lebo tam sa prímacie vyšetrenia robia ....vieme ????

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Dermatitis atopica je ochorenie kože celého tela.To,že doteraz si mal problémy len na malom mieste neznamená,že zajtra nebudeš vysypaný celý.A jedná sa o alergickú diagnozu,čiže pri nepraiznivej situácii sa môžu pridružiť celkové alergické ťažkosti typu alergická nádcha,asthma....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nemáš pravdu ...ON vie ...

    Pritom len do vyhľadávača stačí zadať

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    A tu je zopár fotiek , radšej nech si klikne každý sám na pozeranie , teda ak chce .

    http://www.atopickadermatitida.sk/in...p_detail&id=88

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mcboomfuck Pozri príspevok
    myslis ze by som nepresiel cez zdravotnu prehliadku ?a este ste mi nepovedali co mi hrozi za upravenie karty
    Posledný krát reagujem ...komu niet rady , tomu ...

    Tvoj zdravotný stav nepoznám , nie som ani doktor . Neprináleží mi teda hodnotiť Tvoj zdravotný stav , vyjadrovať sa k niečomu takému .

    ALE

    poznám vojenských lekárov , DOKONALE !!!
    Patrilo by sa , teda mne , ako bývalému profíkovi army ...či nie ...???

    ja som chcel robit informatika pri PC..tak preco by tam bol problem?
    Keď by si chcel robiť IT , tak si aj inak vyhľadaj , čo je to falšovanie údajov .
    Ja by som inde začal ...google sa to volá ...ale sú aj iné .
    Ak nevieš , tak potom sa ani nehlás za toho informatika .

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.


    P.S: A myslíš si, že by ti na to neprišli neskôr u vojska? A čo v tom prípade? Veď je to podvod.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mcboomfuck Pozri príspevok
    Nemyslim si ze by potom na to prisli ...
    Nemysli ...VER ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Tak si zatancujme freestyle .....

    Bez urážky ....

    Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....

    mcboomfuck je offline (nepripojený) mcboomfuck

    mcboomfuck
    myslis ze by som nepresiel cez zdravotnu prehliadku ?a este ste mi nepovedali co mi hrozi za upravenie karty

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a ja len dúfam, že túto otázku nemyslel vážne..lebo ak áno, ťukám na čelo..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.