Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Nitre pre vyskoškoláčku

Vôbec neviem, či som správne zaradila, ale mám problém. Dcéra chodí na SPU v Nitre. Nedostala ubytovanie na internáte. Nevie mi, prosím, niekto pomôcť s lacným ubytovaním? Cez týždeň je tam vlastne len tri noci, mesačne cca 12 nocí. Dcéra je ochotná aj pomôcť s domácnosťou. Lebo fakt nevieme, čo robiť? Nechcela by som, aby skončila s VŠ len preto, že nebude mať ubytovanie. Sme schopní platiť mesačne najviac 50 €. Ak by niekto vedel o podobnom ubytovaní, prosím, napíšte. Ďakujem
Posúvam
Naposledy upravil arizona : 11.10.10 at 09:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hepi je offline (nepripojený) Hepi

    obyčajná vydatá žena Hepi
    Hepi Pozri príspevok
    Vôbec neviem, či som správne zaradila, ale mám problém. Dcéra chodí na SPU v Nitre. Nedostala ubytovanie na internáte. Nevie mi, prosím, niekto pomôcť s lacným ubytovaním? Cez týždeň je tam vlastne len tri noci, mesačne cca 12 nocí. Dcéra je ochotná aj pomôcť s domácnosťou. Lebo fakt nevieme, čo robiť? Nechcela by som, aby skončila s VŠ len preto, že nebude mať ubytovanie. Sme schopní platiť mesačne najviac 50 €. Ak by niekto vedel o podobnom ubytovaní, prosím, napíšte. Ďakujem
    Posúvam
    Je to utópia, hľadať týmto spôsobom pomoc?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Hepi Pozri príspevok
    Je to utópia, hľadať týmto spôsobom pomoc?
    Dost utopia je skor ta cena ....
    urcite su v NR studentske byty, teda ked sa poobzera po skole, po inzeratoch, tak najde byt, ktory si prenajimaju studenti. Ale pochybujem, ze aj v NR ju to vyjde do 50 EUR.
    Praveze ked ma skolu len 4 dni v tyzdni, mala by uvazovat o tom, ze dalsie 3 dni moze brigadovat a zarobit si na zvysok ubytovania.
    Na 3 dni v tyzdni tazko najde ubytovanie. to skor v hoteloch, ale tam je to drahsie. Skor denne dochadzat (neviem, ci je to mozne).
    Pripadne sa pozriet, ci nema narok na socialne stipendium ...

    Ubytovanie v Nitre pre vyskoškoláčku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.