Zavrieť

Porady

Ocna lekarka

Dobry den, prosim hladam Dr. Stetinovu, na Vazovovej uz asi nepracuje, neviem sa jej dopatrat. Ak mate nejake info kde by mohla ordinovat dajte prosim vediet. Potesia ma aj informacie, kde najdem dobru ocnu detsku lekarsku s najnovsimi pristrojmi ako ma dr. stetinova. Za rady dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Zoznam lekárov aj s adresami má k dispozícii VUC odbor zdravotníctva aj zdravotné poistovane.

    Stina je teraz online Stina

    Stina
    neviem či je to presne lekárka, ktorú hľadáš, ale skús :
    MUDr. Tamara Štětinová
    Telefón: 02/ 5262 3425
    Mobil: 0911 209 369
    Webstránka: www.ocellus.sk

    vojavoja je offline (nepripojený) vojavoja

    vojavoja
    Na tom cisle uz neexistuje ani na Vazovovej kde bola, neviem co sa s nou stalo. Boli sme s nou velmi spokojni a preto ju tak hladam. Ale aj tak dakujem za odpoved.

    vojavoja je offline (nepripojený) vojavoja

    vojavoja
    Dakujem Vam za odpoved, uz som zistila, ze prestala pracovat. Neviem preco.. Tak mi prosim poradte dobru ocnu detsku lekarku, ktora ma spickove najmodernejsie pristroje. Moze by aj sukromna. Dakujem, za vsetky odpovede som Vam velmi vdacna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.