Zavrieť

Porady

Odkvapovy system

Zdravim vsetkych poradakov. Chcem sa spytat aky je rozdiel medzi odkvapovym systemom KJG a EVROMAT okrem toho, ze jeden sa robi na SK a druhy v CZ. Je tam napr. rozdiel v pevnosti hakov, hrubke plechu alebo poovrchovej uprave? Jeden klampiar robi iba s KJG a druhy zase uprednostnuje EVROMAT a tak vaham. Poradte prosim, kto s tym mal nejake skusenosti. Chcem to v hnedej aby sa to hodilo k skridle Mediterran Danubia Evo hneda. Vopred dakujem za nazory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dasoft je offline (nepripojený) dasoft

    ITckar, ucitel... dasoft
    Keďže žiadna odpoveď, odpoviem si sám čo som zistil.. vyzerá to, že oba systémy (ako KJG tak i EvroMat) sú vzájomne kompatibilné, okrem ceny medzi nimi zdá sa niet rozdielu...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    dasoft Pozri príspevok
    Keďže žiadna odpoveď, odpoviem si sám čo som zistil.. vyzerá to, že oba systémy (ako KJG tak i EvroMat) sú vzájomne kompatibilné, okrem ceny medzi nimi zdá sa niet rozdielu...
    Ja mám KJG/niesom spokojný/ a brat dal teraz plast. Podľa mňa krajšie a asi aj trvácnejšie.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Prečo?Plast sa zohreje zmäkne cez tuhú zimu môže dôjsť k totálnej deštrukcii plastu.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Takto som nevedel o tom plaste ,ale dajú sa vybrať krajšie farebné odtiete/u plastu/

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Plastové rýne?Ešte plechovú strechu,azbestový komín a ekologický dom je hotový.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    preco by mal plast zmaknut a cez zimu prasknut? myslim ze 50 roky su uz davno prec a pozname viac druhov plastu ako len PVC

    dasoft je offline (nepripojený) dasoft

    ITckar, ucitel... dasoft
    marleau Pozri príspevok
    Prečo nie si spokojný s KJG?Ja používam KJG už cez 10 rokov a "nima problema".
    Tiez by ma zaujimalo preco...
    Videl som teraz aj KJG aj EvroMat, u oboch vyrobcov to vyzera na pohlad rovnako, striekane nejakou odolnou farbou alebo plastom neviem. EvroMat (cz) je trochu lacnejsi, rozhodol som sa pren.
    Zaujimal som sa iba o farebne plechy (hneda farba) aby to sedelo k streche.
    Tie polske odkvapy su vraj o nicom ak ma niekto skusenosti aj s tym, napiste.

    Hu-DACH je offline (nepripojený) Hu-DACH

    Hu-DACH
    KLAMPIAR----robim iba KJG ak je kupeny iny odk.system namontujem ho na ziadost majitela...no priznam sa...niet nad KJG

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Niekde vlastné telefónne číslo, niekde reklama na produkt... Toto nie sú zlaté stránky !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.