Zavrieť

Porady

Problem s formatovanim vo Worde

Dobry den. Chcel by som vas poprosit o radu s nasledujucim problemom. Mam klasicky wordovsky dokument, v ktorom mam v kazdom riadku len jedno slovo napisane, vsetky riadky su zarovnane k lavemu okraju, je to nieco ako zoznam alebo list.
Takto ten moj zoznam obsahuje zhruba 2000 slov (kazde samostatne v riadku, zarovnane k lavemu okraju) pricom prva patdesiatka vyzera tak, ze kazde jedno slovo je inou farbou alebou je podciarknute alebo je aj inou farbou a podciarknute, alebo ma aj ine pozadie a atd..
Cize ide o to, ze prvych 50 slov ma kazde iny format, no a ja by som chcel aby kazdych nasledujucich 50 slov vyzeralo alebo teda malo taky isty format ako tych prvych 50 slo, cize chcem aby aj nasledujuce 50ky slov obsahovali slova, kde kazde ma iny format.
Hadam som to dobre vysvetlil.
Vopred dakujem za vase rade.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    tak potom to nakopirovat cele do excelu a tam to uz pojde - potom to vratit do wordu.

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    neviem ci som to ja spravne pochopil, ale ak ano tak riesenie je velmi jednoduche - staci vybrat "vzorove formatovanie" - teda tych 50 riadkov kliknut na ikonu stetca - "kopirovat format" (Ctrl+Shift+C) a mysou vybrat zvysok.

    genius7 je offline (nepripojený) genius7

    genius7
    pochopil si to spravne ale to by sa dalo ale tych prvych 50 riadkov ma kazdy 1 riadok ine formatovanie, a sposob aky navrhujes je schopny skopirovat len 1 format cize v mojom pripade to takto nepojde ale dakujem za pokus o radu.

    Problem s formatovanim vo Worde

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.