Zavrieť

Porady

Učebné osnovy - kde hľadať

Dobrý deň, milí Poraďáci, poradili by ste mi, kde môžem nájsť učebné osnovy pre 2. ročník OA - účtovníctvo. Snažila som sa osloviť školy, ale veľmi mi to nechcú dať. boja sa zneužitia. Na webstránke ministerstva školstva som sa dočítala, že školy si to vypracovávajú samé. Na internete sa mi veľmi nájsť tieto osnovy nedarí.
Potrebujem to výlučne pre školské účely - študujem doplňujúce pedagogické vzdelanie na TUKE.

Poradíte mi? Pomôžete?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    janiela, daj do google "uctovnictvo ucebne osnovy", mozno najdes, len tak som zadala a je tam nieco...

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    No toto??!! Ozaj - na prvý šup :-) Ja som dávala všetko možné, ale toto mi funguje ozaj hneď. Tisíckrát vďaka. NIekedy netreba špekulovať a zadať tak ako si to urobila ty. Veľmi si mi pomohla. Pekný víkend prajem.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    je to až smiešne, niekedy stačí prehodiť slovosled. Ešte raz ďakujem :-) :-) :-)

    Učebné osnovy - kde hľadať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.