Zavrieť

Porady

Reklamacia notebooku

Dobry den,
pred 2 mesiacmi som si kupila notebook znacky lenovo. mala som ho 3 dni.. tie 3 dni mi blbol nesial poriadne zapnut obcas sekal. na 3ti den som ho isla zapnut ale uz sa mi nic nenacitalo... Dala som ho reklamovat. Predajca ho na predajni odskusal a tiez mu nesiel. po 30tich dnoch mi ho vratili s tym, ze reklamacia nieje uznana, pretoze notebook ide.. na predajni ho skusali zapnut a isiel. Ked som s nim prisla domov a lepsie si ho pozrela vsimla som si ze uz z neho vypadavaju pismenka a zrazu mi nesiel ani zapnut a ked som hodavala prvykrat reklamovat tak na nom nic nevypadavalo. Tak som ho druhy krat dala reklamovat a tuto reklamaciu mi neuznali s tym, ze je to moja chyba, ze nejde, ale pritom to nieje moja vina.
Neviee mi niekto poradit co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    gabika1116 Pozri príspevok
    Dobry den,
    pred 2 mesiacmi som si kupila notebook znacky lenovo. mala som ho 3 dni.. tie 3 dni mi blbol nesial poriadne zapnut obcas sekal. na 3ti den som ho isla zapnut ale uz sa mi nic nenacitalo... Dala som ho reklamovat. Predajca ho na predajni odskusal a tiez mu nesiel. po 30tich dnoch mi ho vratili s tym, ze reklamacia nieje uznana, pretoze notebook ide.. na predajni ho skusali zapnut a isiel. Ked som s nim prisla domov a lepsie si ho pozrela vsimla som si ze uz z neho vypadavaju pismenka a zrazu mi nesiel ani zapnut a ked som hodavala prvykrat reklamovat tak na nom nic nevypadavalo. Tak som ho druhy krat dala reklamovat a tuto reklamaciu mi neuznali s tym, ze je to moja chyba, ze nejde, ale pritom to nieje moja vina.
    Neviee mi niekto poradit co s tym?
    Mas z prvej reklamacie odovzdavajuci protokol v akom stave si ho odovzdala na predajnu?
    2/ mas preberajucu protokol v akom si ho preberala po 1. reklamacii?
    Predpokladam, ze ak aj mas tak o vypadavajucich pismenkach sa tam nic nepise.
    Na Tvojom mieste by som sa obratila priamo na vyrobcu a pokusila reklamovat priamo u neho, len to budu naklady spojene s textom a resp. ak vies anglicky tak ani nie, skratka zavolat si linku priamo na reklamacie LENOVA, alebo potom obratit sa na nasi ŠOI so sťažnosťou s akou pristupovala predajňa k reklamacii, asi by som najskor skusila tu ŠOI a kopiu sťažnosti by som poslala na predajňu, vie ŠOI nema nikto rad.Za pokus to stoji.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    No a to sa hovorilo ze lenovo patri k lepsim znackam, vypadavanim pismien si myslela ze ti nepise obcas pismenko alebo vypadavaju fyzisky cele klavesi?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.