Zavrieť

Porady

realizacny projekt bungalov 869

Dobry den. Prosím vas mate niekto zakúpený realizačný projekt pre budgalov 869?
Prosim Vas ja by som potreboval spravit fotokopiu vykresou: půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií.
A potreboval by som aj položkový rozpočet a výkaz výmer.
Prosim Vas dalo by sa to nejak spravit.
Velmi by ste mi stým pomohli.
Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali.
Ak by ste boli taky zlatý a pomohli by ste mi.
Prosim ozvite sa mi na mail: ceklis1@azet.sk

Dakujem velmi pekne

S pozdravom brano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií

    Toto je par detaiilov? To je 2 tyzdne kreslenia.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler


    "Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali"

    jakoze naklady spojene s kopirovanim a zkupenim projektu?

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Keby som niekomu vysolil 800€ za projekt, tak by som musel byt blb, aby som ho dal okopirovat aj keby ziadne zakony neboli.

    brano8 je offline (nepripojený) brano8

    brano8
    objednat sa da ale ja potrebujem len par detailov tak naco ho mam cely kupovat
    naklady by som uhradil na kopirovanie a postovne
    autorsky zakon je to viem a co...................
    ja som len chcel ci mi niekto nepomoze
    ale asi nie

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    tam bol vypisany komplet projekt.. a nie par detailov. Aletiez si nemyslim, ze by ti to niekto poslal. Skoc do tej projekcnej kancelarie a nahliadni si do projektu

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    ciners Pozri príspevok
    půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií

    Toto je par detaiilov? To je 2 tyzdne kreslenia.
    2 týždne kreslenia ,dva týždne rozmýšlania a 16 rokov chodenia do školy,noci strávené pri knihách .pohľady a pôdorys vám dokážu nakresliť aj v umeleckej škole.Navrhnúť riešenia detailov nakresliť ich na papier tak aby dom fungoval a všetko zo všetkým pasovalo ,je umenie, pred ktorým dávam klobúk dolu.V tom je rozdiel medzi archytektom a inžinierom,umelcom čo lieta v oblakoch a realistom.

    janfasanga je offline (nepripojený) janfasanga

    Ján Fašanga, autor. Ing. janfasanga
    Fakt nerozumiem... Aký projekt chcete priložiť k žiadosti o stavebné povolenie? Ten okopírovaný neopečiatkovaný??? Keď už chcete šetriť (podotýkam: na veľmi nesprávnom mieste!), tak si kúpte aspoň tú lacnejšiu verziu projektu ("PSP" - projekt pre stavebné povolenie), pozrel som, stojí len 695,-eur. Pôdorys zákaldov, prízemia, krovu, rezy, pohľady, skladba stropu, tvar železobetónových konštrukcií je úplne presne rovnaký ako v realizačnom projekte, len je to zmenšené do mierky 1:100. Nebude tam ale výkres výstuže železobetónových prvkov, detaily, výkaz reziva, výkaz výmer a rozpočet. Uvedomte si, že tu žiadate ľudí, aby porušili zákon...

    r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

    r.galovic
    brano8 Pozri príspevok
    Dobry den. Prosím vas mate niekto zakúpený realizačný projekt pre budgalov 869?
    Prosim Vas ja by som potreboval spravit fotokopiu vykresou: půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií.
    A potreboval by som aj položkový rozpočet a výkaz výmer.
    Prosim Vas dalo by sa to nejak spravit.
    Velmi by ste mi stým pomohli.
    Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali.
    Ak by ste boli taky zlatý a pomohli by ste mi.
    Prosim ozvite sa mi na mail: ceklis1@azet.sk

    Dakujem velmi pekne

    S pozdravom brano
    Ako fór dobré )) pobavil som sa skvele.

    Ja by som tiež chcel poprosiť aby mi niekto prefotil podrobný recept na výrobu coca-coly, všetky náklady na kopírovanie a poštovné samozrejme uhradím !!!

    Ej Slováci, Slováci, prebuďte sa !!!!

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    toto je preto, lebo mnoho ludi kupuje "lacne katalogove projekty", ktore su nekompletne, staticky predimenzovane, detaily nedoriesene...a 10 rokov sa tocia dookolo tie iste s inymi vizualizaciami.

    janfasanga je offline (nepripojený) janfasanga

    Ján Fašanga, autor. Ing. janfasanga
    p.mac Pozri príspevok
    toto je preto, lebo mnoho ludi kupuje "lacne katalogove projekty", ktore su nekompletne, staticky predimenzovane, detaily nedoriesene...a 10 rokov sa tocia dookolo tie iste s inymi vizualizaciami.
    Súhlasím s horeuvedeným, pre objektívnosť by som ešte akurát doplnil, že nekompletné, staticky predimenzované s nedoriešenými detailami sú spravidla aj tie "lacné individuálne projekty"...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.