Zavrieť

Porady

Nárok na dovolenku II.

Na margo dovolenky by som sa ešte chcel spýtať na § 103 ods.1 písm c): do doby trvania pracovného pomeru sa započítava aj úspešné ukončenie štúdia. Započítava sa dĺžka štúdia podľa študijného plánu? Alebo skutočná, reálna dĺžka štúdia? Čo ak si niekto 5 ročné štúdium predĺžil na 8 rokov, t.j. 3 krát opakoval ročník. Počíta sa mu 5 rokov alebo 8?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    Jaro-porada
    Na margo dovolenky by som sa ešte chcel spýtať na § 103 ods.1 písm c): do doby trvania pracovného pomeru sa započítava aj úspešné ukončenie štúdia. Započítava sa dĺžka štúdia podľa študijného plánu? Alebo skutočná, reálna dĺžka štúdia? Čo ak si niekto 5 ročné štúdium predĺžil na 8 rokov, t.j. 3 krát opakoval ročník. Počíta sa mu 5 rokov alebo 8?
    Myslím, že je to ods. 5 písm. c. Ja si myslím, že sa mu započíta 8 rokov, pretože toto štúdium úspešne zakončil. V c) nieje napísané, že iba obvyklá dlžka trvania štúdia. To je môj názor.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    tonkat
    Myslím, že je to ods. 5 písm. c. Ja si myslím, že sa mu započíta 8 rokov, pretože toto štúdium úspešne zakončil. V c) nieje napísané, že iba obvyklá dlžka trvania štúdia. To je môj názor.
    Je to §103 5 c) po úspešnom ukončení štúdia. Poslucháč VŠ môže v priebehu štúdia len 2x opakovať ročník (7 rokov pri 5-ročnom štúdiu). Prerušenie štúdia detto.
    A je to tu, traja prispievatelia, tri rôzne odpovede. Tak si ešte musím chvíľku počkať na štvrtého, nech to rozsúdi. (Dúfam, že to nebude štvrtá odlišná odpoveď.)
    ;o)
    Prosím Vás skúste mi ešte niekto helfnúť. Potrebujeme to vedieť naisto, aby sme sa neblamovali, keď sa pôjdeme sťažovať na personálne. Vopred Vám všetkým ďakujeme.
    Naposledy upravil Jaro-porada : 22.11.05 at 11:05

    Nárok na dovolenku II.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.