Zavrieť

Porady

Wireless - Domaca siet

Dokoncujem byt a chcem mat wireless siet, aby som nemusel tahat zbytocne kable. V sieti bude wifi na prijem internetu, 2x laptop a mulitmedialny externy disk. Ziadne z tychto zariadeni nebude v rovnakej miestnosti, nejake napady? Externy disk bude sluzit aj na stahovanie z netu cez moj laptop...


Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak ti mozem poradit a este nemas omietky, tak odporucal by som ti kable cat6 do kazdej miestnosti a budes mat skutocne svaty pokoj (ziadna chybovost (packet lost) vyhnes sa takymto veciam ako je slaby signal atd ....)
    Ak budes v nejakej miestnosti musiet pouzivat wifi, tak si to pychnes do konkretnej miestnosti

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    externy disk sa pripaja cez usb, takze ho musis pripojit k nejakemu PC, alebo napr. k nejakemu routeru, asus wl 500gp (aby nemusel vkuse bezat pc).
    Odporucam si spravit do predu nejaky plan a potom riesit situaciu konkretne

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    ak by si chcel mať nejakú externú kapacitu, tak niečo čo pripojíš priamo do siete...

    http://www.fantec.de/html/en/3/artId...3/article.html

    stojí okolo 120 eur plus disky aké tam strčíš

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    WiFi je podla mna len doplnok v takomto pripade.
    Ja som si tiez pred 5 rokmi dal potahat siet v byte ked som ho prerabal a mam pokoj.
    Niet nad kabel.

    Wireless - Domaca siet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.