Zavrieť

Porady

Cenový rozdiel medzi 150mm a 120mm plastovým oknom?

Prosim vas mohol by mi niekto povedat cenový rozdiel medzi tymito oknami?Projektant mi tam chce dat 150mm ale ja by som chcel dat 120mm z dvovodu setrenia.Ale neviem ci sa to oplati.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Stefčo Pozri príspevok
    Prosim vas mohol by mi niekto povedat cenový rozdiel medzi tymito oknami?Projektant mi tam chce dat 150mm ale ja by som chcel dat 120mm z dvovodu setrenia.Ale neviem ci sa to oplati.
    Je to od 5 do 1300 EUR.

    Aká otázka, taká odpoveď. Nehnevaj sa, ale skutočne si sa blbo opýtal. Daj tam pivničné okná a ušetríš ešte viac.

    Však oslov firmy, čo vyrábajú plast. okná (ani nevieme, či chceš plastové, drevené, hliníkové či hliníkovo drevené, dvojvrstvové či trojvrstvové, aké široké, koľko kusov,...) koľko stojí jeden a koľko druhý rozmer.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Asi 20-30€ .len nie 150mm ale 1500mm miniatúra 15x15 cm sa nedá vyrobiť.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Na tych rozmeroch usetris 0,0,0 nic. Ak mas vybrate zasklenie a profil tak setrit sa da na funkciach kovania, kde nepotrebujes sklopne das len otvaratelne prip. fixt-tam je najvetsia uspora. Velkosti okien by som nezmensoval v myslienke ze usetrim

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Rozdiel medzi otváravým a a otváravo sklopným oknom je pri tom istom rozmere cca 6-8€.
    Naposledy upravil 220870 : 22.10.10 at 18:56

    Don133 je offline (nepripojený) Don133

    Don133
    Ak ich máš na severnej strane tak menšie nevadia, ale z južnej strany radšej rozmýšlaj nad 220 cm oknom. Tvoja otázka mi pride ako výrok jedneho prezidenta, že šetriť sa bude ať to stojí, co to stojí ))

    Cenový rozdiel medzi 150mm a 120mm plastovým oknom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.